Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az Animal. Vállalod? (lejjebb)

Ez az Animal. Vállalod? (lejjebb)

Figyelt kérdés
Egészen pontosan mi ez, honnan jött? Valaminek a reklámja, vagy egy filmben volt?
2010. nov. 7. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A BioTech nevű tápkieg. gyártó cégnek van egy olyan almárkája , hogy Animal Nutrition . Ennek a reklámszövege , mottója ez a mondat
2010. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Első vagyok

2010. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy mennyire káros ilyeneket szedni?
2010. nov. 7. 17:19
 4/4 clint ***** válasza:
Az animal az universal nevű VILÁGCÉG almárkája, aminek csak annyi köze van a magyar érdekeltségű biotechhez, hogy az ő boltjaikba is lehet kapni. (ugyanúgy mint a scitec boltokban, vagy az extremefitben) Szóval a biotechhez semmi köze. Egyébként nagyszerű termék, kissé drága, de fittséget és igen kemény energiát ad az edzésekhez. Sokszor hallottam, hogy doppinglistára akarták tenni, a régit, valami összetevők miatt de ezt sztem megváltoztatták.
2010. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!