Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leedzeni ennyi...

Hogyan tudnék leedzeni ennyi súllyal?

Figyelt kérdés
Koliba van bent egy 11kilos súlyzóm és egy 7kilos! Segítségeteket kérném egy normális tömegesítő edzésterv összeírásához mert szerintem lehetséges vele leedzeni!Előre is köszi a segítséget!
2010. nov. 2. 20:35
1 2
 1/11 anonim válasza:

mi az hogy leedzeni ? Mit ? felesleget ? vagy le az emeletről ? tömegesíteni ? tömeget növelni nem ? koliba tanulhatnál is néha , esetleg nyelvtant is ...

Amúgy meg , hogy fogod a súlyzókat nézel gyakorlatokat (gondolom van net ha a hülye kérdéseddel idetaláltál) aztán addig tolod amíg a 11 es is túl könnyű lesz . Ennyit tudsz cisnálni 2 súlyzóval , meg mész futni aztán fogod a kezedben ...

2010. nov. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az előttem szólóval értek egyet
2010. nov. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
hát ez vicc..súlyokkal nem nagyon fogsz leadni..fogd magad aztán huzás futni a súlyok annak való aki erősödni vagy testépiteni akar..
2010. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ha fogyni akarsz akk futas mindenkeppen ha meg izmosodni akk eltolod a segged a konditerembe:D
2010. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 1. fas*fej! Odaírtam, hogy tömegesítő edzésterv! Nem kell flegmázni képzeld el nincs net a koliba :) Szerintem ha normálisan kérdezek illik úgy is válaszolni, de látom anyád erre nem tanított meg! Konditerembe nem tudok elmenni mert délutáni tanításon vagyok és nincs időm rá! Meg havi 7ezer forint és az nekem sok!
2010. nov. 3. 18:40
 6/11 anonim válasza:
hat halod sztem mindenkepp konditerem kellene. ket sima sulyzoval nem mesz sokra. legalabb konditerem, esetleg feherjet szedhetsz meg vitaminokat.
2010. nov. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az utánam következővel értek egyet
2010. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az "1. f*szfej" vagyok és nem anyám nem arra tanított hogy kis p*csökkel udvariaskodjak akik "tömegesítő edzéstervet akarnak" ... Koliba nincs net ... ahonnan netezel ott meg nem tudsz edzés tervet összeírni mer ahhoz kéne agy is ... Ott a válaszom ennyit tudsz csinálni ... Semmi nem lesz belőle ... Se agy , se elszántság , örülj hogy eddig életben maradtál ...
2010. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hejj halfej menyj inkább és verd ki! oké?
2010. nov. 7. 01:35
 10/11 anonim ***** válasza:

tömegnövelő edzésterv, nem tömegesítő :D


am milyenek, egykezesek vagy kétkezesek?


a válladat teljesen le tudod edzeni, meg a tricepszed, az biztos, a többi testrészedet nem igen hiszem, hogy így megedzheted

2010. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!