Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet valaha ilyen szálkás...

Lehet valaha ilyen szálkás izomzatom? (kép) Mit csináljak, hogy ilyen legyen? KOnkrét edzésterv és étrend jól jönne.

Figyelt kérdés

[link]

Most ilyen vagyok:

[link]


2010. nov. 1. 19:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ne akarj ilyen lenni. egy nő ne legyen túl izmos sztem. tökéletesen nézel ki!;)
2010. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

09.55 ! Ez a Jennifer tényleg így nézett ki? hasonlít rám.

Hól kezdjem az edzést?

2010. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

9.55 vagyok-ucsónak

Wikipédián és a youtube-on utánanézhetsz.Egyébként azért tudni kell,hogy a fitnesz nem egy olcsó sport.

Ha nulláról indulsz neki,akkor keress egy személyi edzőt,aki versenyzőket is edz és elmondod neki,hogy nem simán jó formát akarsz,hanem konkrétan versenyformát.Egyik lány ismerősömet 8 hónap alatt olyan állapotba hozta,hogy elindította fitnesz formában.

2010. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
otthon házilag nem lehet ilyenre edzeni a testet? nekem nincs pénzem
2010. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
szültem 2gyereket megereszkedett a hasamon a bőr,ráadásul rengeteg hájréteg felszaporodott.bár még szoptatok, de nem akarok ilyen maradni.a pasimnak se tetszik a tehén testem
2010. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!