Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet valaha ilyen szálkás...

Lehet valaha ilyen szálkás izomzatom? (kép) Mit csináljak, hogy ilyen legyen? KOnkrét edzésterv és étrend jól jönne.

Figyelt kérdés

[link]

Most ilyen vagyok:

[link]


2010. nov. 1. 19:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

a csaj, akinek a képét belinkelted, profi fitness modell. Neki az a munkaköri kötelessége, hogy így nézzen ki, és "főállásban" ezen dolgozik.


Ha te is így akarsz kinézni, akkor annyit kell dolgoznod a külsődön, amennyit ő. És az nem kevés áldozatot jelent.

2010. nov. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

[link]

http://www.youtube.com/results?search_query=jennifer+nicole+..

Személyi edző 1 év alatt felkészít versenyzői szintre.

2010. nov. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást.Ha nem is egészen olyanra,mint a képen a lánynak,de szálkásítani fogom a testem,mert nekem az tetszik.Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 2. 07:30
 14/25 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Ez a nő amit linkeltél már kb 8-10 éve dolgozik a testén, ez a munkája, ez az élete. Rengeteg versenyen vett részt és ért el eredményt: legyen az, modell vagy fitness bajnokság. Sokan irigyelnék az alakod most is elég ha kimész az utcára már kitűnsz a tömegből :D, ha nagyon beléd akarok kötni esetleg a combodból pár centi amit lelehetne faragni, de ahhoz nincs szükség semmiféle kiegészitőhöz amit elöbb leirtak. Egyszerűen vedd vissza a szénhidrátot (kevés gyümölcs,nassolgatás) és emeld a fehérjét (halak,szárnyasok,tojás). Szerintem ha minden jól csinálsz 3-4 hét alatt elérheted a megálmodott alakot :). Sok szerencsét!

2010. nov. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Tényleg jól látod,én is a combommal vagyok nagyon elégedetlen.De egyébként nem mondtam,hogy a hőn áhított alakot 2 hét alatt akarom elérni.Ha évekbe telik az sem baj.Van kitartásom!Köszi mégegyszer!
2010. nov. 2. 09:12
 16/25 anonim ***** válasza:

Itt egy kis motiváció.

Jennifer előtte-utána képe.

[link]

2010. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
hú ez tök jó!Akkor van remény.:)
2010. nov. 2. 16:11
 18/25 anonim ***** válasza:

Ne tedd tönkre a most tökéletes tested!

Ne akarj már olyan csúnya testet!

Így jó ahogy van, semmi változtatás nem kell.


F

2010. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

egyébként olyan az alakod mint egy ismerősnek.

Nem barcikai vagy?

2010. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm.És nem vayok barcikai.De van barcikai ismerősöm.:)
2010. nov. 4. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!