Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet valaha ilyen szálkás...

Lehet valaha ilyen szálkás izomzatom? (kép) Mit csináljak, hogy ilyen legyen? KOnkrét edzésterv és étrend jól jönne.

Figyelt kérdés

[link]

Most ilyen vagyok:

[link]


2010. nov. 1. 19:56
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
háát nem vagy vmi szép csaj :S
2010. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Te meg azt honnan látod?Az arcom nincs a képen.
2010. nov. 1. 20:22
 3/25 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz.A testzsír%ot kell csökkenteni hozzá.

Amilyen lenni szeretnél az kb 12-14%os.

Egy héten 3x ez

[link]

mellette még 3x ez

http://www.youtube.com/watch?v=n7Af_UjAROY

Kajának meg valami hasonló

[link]

Diéta alatt 2 hetente méress testzsírt,hogy rendesen csökken-e.Ha nem,akkor valami nem jó.

2010. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem azért, de szerintem sokkal szebb alakod van mint a nőnek a képen
2010. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

"Te meg azt honnan látod?Az arcom nincs a képen."

Így van. Az alapján mondtam ami látszik :P

2010. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 clint ***** válasza:
egy enyhe alacsony szénhidrát magas rost és fehérjealapí diéta, bár azt megjegyzem így is sokan lennének olyan amilyen most vagy!!
2010. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves 20.25-ös!Nem az volt a kérdésem,hogy szép vagyok-e vagy sem.Ha te ennyiből is meg tudod állapítani akkor gratulálok.De szerintem a szépség nem csupán az alakon múlik.Mellesleg ízlések és pofonok.És nem azért tettem fel ezt a kérdést,mert meg vagyok elégedve magammal,hanem mert tudom,hogy vannak hibáim,és ezen szeretnék javítani.Azért köszi a hasznos választ.
2010. nov. 1. 20:36
 8/25 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a valóban hasznost válaszokat.Ezt a szálkásító étrendet pedig ki fogom próbálni!Az edzés most is megvan,lehet,hogy nem ennyi,mint amit ide belinkeltél,de akkor jobban aktivizálom majd magam,és nem adom fel!Köszi mégegyszer!
2010. nov. 1. 20:38
 9/25 anonim ***** válasza:

Én sem 100%-ig a kérdésedre fogok válaszolni, de szerintem a kockás has nem túl nőies. Sokkal szebb a te hasad, mint az első képen a nőé.

Ha el is kezdesz a hasadra edzeni, ne vidd túlzásba, naponta csinálj 100 felülést, és heteken belül meglesz a hatása!

2010. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
a csaj a képen v fitness versenyre készült, v modell, a lényeg, h csak egy időleges és rohadtegészségtelen szálkásításon van túl, neked pedig olyan jó alakod van, h 3x oda-vissza csorgattam a nyálamat :D
2010. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!