Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos az aerobik?

Mennyire hatásos az aerobik?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?
jún. 25. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ, neked mi a célod vele?
jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én járok hetente 2x, csoportos aerobik edzésekre (hetente 2x súlyzós edzésre is).

Nekem nagyon sokat fejlődött tőle az állóképességem. Az elején fújtattam, mint a tömött liba, meg kellett állnom, nem bírtam végig. Most már simán megy, bár így is alaposan elfáradok.

Én kardió edzésnek szánom, mert az egyéb kardiót (pl. futás) unalmasnak tartom. (Pulzusom szinte végig (kivéve bemelegítés és nyújtás) kardió tartományban is van). Itt szól a zene, jó a csoport, jó az edző, visz a lendület, nagyon jól érzem magam (többiek is).

Mondjuk ehhez jó edző is kell, aki jó, pörgős órákat tart, és nem csak ide-oda lépegetés van.

jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MIRE legyen hatásos????
jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Hatásos mire?
jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!