Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csuklyás izmot milyen gyakorla...

Csuklyás izmot milyen gyakorlattal lehet erősíteni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ,hogy nagyon gyenge a többi izmomhoz képest.
2010. okt. 20. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
vállvonogatás
2010. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hja azt csinálom két 15 kilóssal 4x10 heti háromszor ennyi elég a fejlődéshez ,vagy még kéne valamilyen gyakorlat?
2010. okt. 20. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:

én így szoktam:

először gépen vállvonogatás (keret szerű gép, pontos nevét nem tudom, fantáziádra bízom) nagy súllyal 6x6

majd 10eket csinálok 4 sorozatba kisebb súllyal és legvégül egykezessel is 3-4X10

ezt olvastam valahol, eddig fejlődtem tőle, bár kérdéses, hogy ettől fejlődtem-e?!

2010. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megkeresem a teremben a 2 legnagyobb kézisúlyzót és azzal.Nem számolom.Heti egyszer csinálom 4xbukásig.Kap a csuklya más gyakorlatoknál is.
2010. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden test más de nekem a csuklyám csak így durran be.

Vállvonogatás 5-6x15,vagy amennyi megy.Másik napon meg nagy súllyal 6x6ot.2x edzem 1 héten.

Szerintem a 10es ismétlés nem az igazi rá,vagy többet,vagy kevesebbet.

2010. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat akkor szerintem nagyobb sulyal fogom csinálni kevesebszer
2010. okt. 21. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgyvan, a csuklyának adni kell keményen.

Kis súlyra nem reagál, mivel -akárcsak a vádli, sokat van használatban a mindennapi életben. A vállövet emeli és tartja meg, tehát ha cipelsz valamit, bevásárlószatyrot bármit, akkor dolgozik.

Akár rúddal, egykezessel vagy géppel is edzheted, használj gurtnit a fogáshoz, hogy ne az legyen, ami először elfárad.

2010. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!