Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ehez mit ajánlatok hogy...

Ehez mit ajánlatok hogy izmosodjak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

F/14, 178 cm, 56kg

Vékony,izmos testalkatom van minden nap mozgok(fizikai munka) néha esténként otthon gyúrok. Általába mindent össze-vissza eszek (nem érdekel mivel nem tudok hízni :D).

Mit ajánlatok ezek mellé hogy izmosodjak?(ezt úgy értem hogy a munka megszokott reflexből csinálom és már csak egy laza másfél óra (pedig elég kemény) és hogy tudnék ezzel és megfelelő étrenddel vagy ilyesmivel izomnövekedést elérni)


2010. okt. 17. 23:03
1 2
 11/14 clint ***** válasza:

a trans x messze jobb mint a jumbo, azért, tele van olyan adalékkal ami belekényszeríti az izmokba a kreatint.

Nem zabpehely a nagy része.

Viszont a tornarendes gyereken ismét röhögtem. De jó ilyen fogyatékosokat olvasni:D

Minden kox ami MU!!!:D:D

2010. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
tehát a tehenek is koxok mert mú?
2010. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a 10-ből naggyából össze tudtam rakni 1et:D:D:D De sokat segítettetek :D
2010. okt. 18. 14:12
 14/14 anonim válasza:

uram istenem...azért jo tudni hogy a sok hulye rajtam rohot...kozben csak azért mert par dolgot másképp írtam..Hexor vagy kif*s*z írta hogy a tornarendeb behaltam de a végére odaírja hogy edzésterv...Akkor uzenem neked kedves hexor hogy elnézést kérek a kifejezésért...Edzéstervre gondoltam én is, csak másképp felyeztem ki...A kox-kifelyezésre visszatérve...En szlovakiai lakos vagyok...nos nem tudom hogy mennyien vannak tisztaba azzal hogy a "Kox" mi is igazabol ?

Elarulom...a vasmegmunkalasnal mikor olvasztottak a vasat szénnel tuzeltek...nah most..mikor szoba jott az acél a a szenet felvaltotta a "kox" ami egy MU termék aminek koszonhetoen az acélt is képesek voltak olvasztani hisz sokkal jobb gyujto anyag mint a szén, nah most ezzel arra akartam kijukadni hogy NALUNK azokat kik mu porokat isznak meg ilyenek, azokat hívjak "kox"-ozoknak...de nem gondoltam volna hogy itt ennyi a barom aki csak rohogni tud ahelyezz hogy inkabb megkérdezné VAGY utbaigazítana...de mind1...Elnézést kérek a nézet eltérésért..csak nálunk másra használják egyes szavakat...

2010. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!