Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ehez mit ajánlatok hogy...

Ehez mit ajánlatok hogy izmosodjak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

F/14, 178 cm, 56kg

Vékony,izmos testalkatom van minden nap mozgok(fizikai munka) néha esténként otthon gyúrok. Általába mindent össze-vissza eszek (nem érdekel mivel nem tudok hízni :D).

Mit ajánlatok ezek mellé hogy izmosodjak?(ezt úgy értem hogy a munka megszokott reflexből csinálom és már csak egy laza másfél óra (pedig elég kemény) és hogy tudnék ezzel és megfelelő étrenddel vagy ilyesmivel izomnövekedést elérni)


2010. okt. 17. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Először is ha izmosodni akarsz akkor ne otthon gyúrjál,hanem konditeremben,kivéve ha nincs otthon egy egész felszerelt konditermed.:-)Figyelj oda az étkezésre is,mert biztos hallottad már hogy az vagy amit megeszel,szóval ha szemetet eszel...jó írtad,még csak 14éves vagy,de ha komoly eredményeket akarsz ezekre figyelj oda.+készíts 1eddzéstervet,vagy tölts le egyet,hogy változatosan tudd eddzeni az adott területeket.Ha meg nagyon hozzászokik a tested az adott gyakorlathoz,növeld a súlyt vagy az ismétlést.Csak így tudsz izmosodni,ha növeled a súlyt vagy az ismétlést.
2010. okt. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 soundcloud válasza:
kokszolj öcsém, kokszolj:D
2010. okt. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Konditeremben,megírt edzésterv szerint edz rendesen és napi 3500 kalóriát minimum egyél meg.Kb ennyi kell hozzá.
2010. okt. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

soundcloud-nak részben igaza van, azzal kapcsolatban hogy kokszolj...Ha izmosodni akarsz akkor konditerembe járj.Kokszozassal kapcsolatban annyit hogy vegyél magadnak tomegnovelot. (ami NALAM bevalt azok ezek voltak: Jumbo, Mutant Mass)ezt a kettot szedtem eddig én, és bevaltak. (most szedek szintugy Scitec Nutrition-tol TransX-et, ami már inkabb osszpontosít az Izom novelésre ugyanis 0 g protein viszont sok aminos) De visszatérve a témához.Mondom vegyél tomegnovelot és tornazz tornazz tornazz.Ami a táplálkozast illeti, minél tobb fehérjét egyél (protein-t) és sok szénhidrátot. (protein - hus, szénhidrat - tészta félék, burgonya stb.) DE az elottem szolonak igaza hogy ne ossze vissza egyél hanem még jobb ha csinalsz egy étrendet.Nem árt ha van egy 2-3 hetes étrend és korbe korbe ez.Majd késobb egy hosszabb ido elteltével változtatsz.Torna rendet is írj, az nagyon fontos, csak elne felejtsd hogy ha tomeget akarsz novelni akkor keveset tornázz nagyobb sulyokkal és ha szálkásítani akarsz akkor sokat tornazz kisebb sulyokkal. (azért a kicsit nem 5-6 kilonak értem tehát annak is legyen sulya csak kevesebb).Azon kívul.hát étrend, tornarend, mikor tornazol minnél tobb folyadékot igyál.De mondjuk van egy dolog ami szembe utott, az az hogy 14 éves vagy...EN nem ajánlom hogy 14 éves korodban nagyon intenzíven tornazz, mert a tested még fejlodésben van...En a helyedben várnák még egy két évet.En jelenleg 17 éves vagyok és kb. 3 honapja tornazok.

170 centi vagyok és mikor kezdtem tornazni voltam 52.3 kilo és most vagyok 63.4.

Ne kapkodd el, és ne felejtsd el hogy NE akarj gyorsan hízni, mert ha GYORSAN felhízol az gyorsan igy megy el..Reméllem segítettem. :)

2010. okt. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bakker utolsó,te olyan sötét vagy,mint kint az éjszaka.

Tornarend?Meg a tömegnövelő az kox?Szálkásításhoz használj kis súlyt?Csak és kizárólag marhaságot írtál.Ülj le fiam 1es!

2010. okt. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Utolso.neked aztán van eszed..idejossz fikazni a másikat ahelyett hogy inkabb segítenél VAGY kijavitanád amit írtam...miért te hogyan tornázol ? amihez van kedved vagy egyáltalán tornázol vagy csak ulsz a gép elott és fikazod a másikat.... ?
2010. okt. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

jah és mégvalami..ha "doppingolod" magad, tehát olyannal pumpállod magad ami MU tehát protein por, tomegnovelo stb. igen az kox :) nagyokos...

Szeretem ha az okos ember hulyéskedik, de ruhellem ha a hulye ember okoskodik....

2010. okt. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

úúúúúúb*zdmeg hogy te mennyire hülye vagy.Annyira mű mint a tej amiből kivonják.

A tápkieg élelmiszeripari termék a szteroid meg gyógyszer.

Még viccnek is rossz egy lapon említeni a kettőt

Meg szálkásításhoz kis súly:D

Tornarend:D:D:D:D:D:D Behalok:D

Tényleg inkább ne írtál volna semmit



Kérdezőnek:a spontán edzés szar.Edzésterv kell.Az otthon edzés szintén.Az hogy össze vissza zabálsz önmagán nem gond.A mennyiség a lényeg.Ettől ne nagyon várd hogy nőni fogsz

2010. okt. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon megeszek 1 tasakoslevest és az már kox.Vagy 1 üveg kóla is
2010. okt. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a trans x meg aztán k va fontos! fehérje, vitamin vagy izüledvédő is gondolom megy!

folytathatnád a jumbot, ha ilyen nádszál legény vagy!

a tornarendnél végem van :)

2010. okt. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!