Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha már alacsony pulzuson...

Ha már alacsony pulzuson kipurcanok, nem valók nekem az aerob sportok?

Figyelt kérdés

Futásnál is versenyen átlagpulzusom az, ami másnak edzésen.

De a minap kihajtottam a belemet bicajon és max pulzus 70%-a környékén voltam, az átlag annyi sem.


2023. szept. 28. 14:21
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Hogy mennyi oxigént vesz fel a tüdő? Sokszor van részem passzív dohányzásban, forgalmas helyen nőttem fel-lakom, asztmás vagyok, nyugalomban 90-95% a szaturációm. Szerinted? Épp annyit, hogy valahogy elvegetáljak.



Bár az k igazságtalan önmagában, hogy másnak nem kell totyorásznia meg sétálgatnia a 155-ös pulzusával, mert neki az aerob extenzív, szóval edzéseken is sokkal jobban fogja érezni magát mentálisan.

Míg nekem is ugyanúgy felmegy a pulzusom 155-re, csak nekem meg kell tanulnom 135-140-nel futnom. Amit neki nem kell megtanulnia. Nekem meg igen.

2023. szept. 29. 09:24
 22/26 A kérdező kommentje:
Egyébként továbbra is miért kell EGY ÚJABB sportorvos? Miért kell sportorvos úgy egyáltalán?
2023. szept. 29. 10:42
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem kell, csak nem árt ha valaki megmondja, hogy egyáltalán jó e neked ha kínzod a szíved.
2023. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Mivel kínzom?


Az eddigi kardiológusok szerint sportolhatok.

2023. szept. 29. 11:25
 25/26 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2023. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
"Ha már alacsony pulzuson kipurcanok, nem valók nekem az aerob sportok?"
2023. szept. 29. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!