Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi ez a tabata? Hatásos?...

Mi ez a tabata? Hatásos? Tényleg napi 4 perc használ?

2010. okt. 4. 20:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
30%
Elvileg ment a válasz ha a mailer daemon g*ci kiengedte az üzenetemet
2010. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Azt meg csak halkan merem megjegyezni, hogy nemcsak a testépítés sport. Vannak olyan sportágak, ahol a cél az, hogy minél kissebb, de gyors, robbanékony és kitartó legyél. meg technikás is. "

Igen, csak abban van előtte bemelegítés és formagyakorlatok is, mint például a capoeirában, ahol kb 20-30 másodpercig kell brutálisan pörögni forogni, mozogni a körben az órás, msáfél órás edzés végén, amikor már amúgy is durván kivagy, ha rendesen csinálod. Na ott van haszna a bemelegített izmokat gyors, erőteljes, technikás mozgásnak alávetni, míg ki nem fáradsz, de ez a napi 4 perc... amúgy a kérdező nem kérdezte mire hatásos.

2010. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
nem engedte:)
2010. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
41%

tudom:


Hi. This is the qmail-send program at freemail.hu.

I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.

This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

2010. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Én napi fél órát szoktam guggolni megállás nélkül, amilyen gyorsan csak bírom. És igen van neki hatása, mert rövidtávon és hosszútávon is sokkal jobban futok és a zsírt is égeti 1000X-el.

Emellett persze járok kick box edzésre heti 3X és elég nagy súlyokat is emelgetek minden nap. Fekvőből pedig 200-at letudok nyomni egyhuzamba pár perc alatt.

Szerintem sokáig kell edzeni maxon és akkor minden jó lesz...

2011. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
28%
Amugy meg egyetek sok gyümölcsöt és annak az emésztése több zsírt éget el mint amennyit beviszel vele...
2011. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Sz. Zoli válasza:
100%
Ez a legjobb topic amit valaha láttam! :D Köszi az idegebeteg gyúrósnak és a tudálékos 4percesnek! Megtudtam, hogy mi a tabata, viszont azt nem, hogy hasznos e...de szarrá röhögtem magam! Királyok vagytok! :D
2011. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=AOYpU9gg1yc

AJánlom figyelmetekbe gyúrósok...

2011. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
3-4 tabata egymás után már egész jó. Annyit tudni érdemes róla, hogy az edzés kb 0 zsírt éget a lényege, hogy utána megnövekedik a zsír felhasználás. Kezdőknek teljesen felesleges vele próbálkozni egyszerűen nem tudnak elég intenzíven edzeni hozzá, mert igaz, hogy a 20 mp rövid idő, de úgy nincs értelme, ha nem kerülsz az alatt a 20 mp alatt a hányáshatárhoz és ezt 1 tabata-n belül 8x kell megismételni.
2012. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Szájkarate!


Jót szórakoztam rajtatok. Annyi, hogy semmi közötök az egészhez. Az egyik az internetmágus a másik meg a konditerembe okosodó (a legrosszabb fajta).

Egy óra alatt kinyírnám az összes csicskát.


:D:D:D

Ahelyett, hogy itt szívjátok egymást inkább takarodnátok edzeni.


:D:D:D

2014. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!