Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a térdem?

Mitől fájhat a térdem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már kiskorom óta táncolok(nem hobbi szinten):)

Nyáron jóval kevesebbet táncoltam és 1 hónapot kint voltam külföldön is(amikor egyáltalán nem).

Most hogy vissza jöttem újra belevettetem magam a tánc "rejtelmeibe":)

De kb. a 2. óra után másnap reggel elkezdett fájni a térdem.

Nem foglalkoztam vele, mert azt gondoltam, hogy majd elmúlik, ezért azóta már voltam pár táncórán. Egyik órán sem fájt, se utána, de kb. olyan pár órával késöbb, vagy reggelre megint elkezdett fájni.

Már egy hete ez megy:S

Kentem rá ice gélt, de még egyenlőre nem igazán használt...

Meghúzni elvileg nem húztam meg, és nem is estem rá.

Elvileg nem is erőltettem túl, de lehet, hogy a kihagyás miatt elszoktam a tánctól...

Szerintetek??

Mit csináljak, pihentessem pár napig, vagy ne foglalkozzak vele majd elmúlik?

Az ice gélen kivül van valami szer ami elmulasztja?


Volt már ilyen sajnos sokszor, hogy valamim megfájdult, de kb. 1-2 nap útán el múlt, ha bekentem.


2010. okt. 1. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
proenzi 3 vagy valmi porcerősitő gyógyszer
2010. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
azért írtam a térdszorítót mert nekem szokott segíteni én a karatéval vagyok így h nem fogom abbahagyni ilyenkor szoktam felvenni és segíteni szokott
2010. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. okt. 17. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!