Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki használt már szteroidot...

Aki használt már szteroidot mennyire tapasztalt változást a csajozásban mikor tolta az anyagot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, hogy az imponáló izomzat mellett a külsőleg bevitt férfi hormonok miatt méginkább "alfa hímmé" vált, így méginkább vonzotta a csajokat.
2010. szept. 25. 23:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
66%

Esetleg a megnövekedett önbizalom jó pont lehet.És az hogy ilyenkor iszonyatosan megnő a szexuális teljesítmény:D


De szteroidot emiatt szedni hülyeség úgyhogy remélem nem ezen töröd az agyad.Ha tudatlanul nyúlsz ezekhez a cuccokhoz akkor a kúra után jó pár hónapig nem lesz szükséged nőre

2010. szept. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Sokat olvasok mostanában a témában. Leáll természetes tesztoszteron termelés és ha nincs kúra után HCG stb akk lehet nem áll viszsa a természetes termelés stb.



Van pár év edzésmúltam emellett.

Valamilyen szinten a csajok miatti dolgok is kecsegtetnek afelé, hogy majd kipróbáljam ezeket a szereket.

Akárhogyis nézzük. Ha veszünk alapul két fickót hasonló erővel és súllyal és az egyik szteroidozik, akkor ő fog jobbnak és erősebbnek kinézni. A csajok meg nem nézik, hogy a szteroid miatt. Érzik a tesztoszteront és az ágyban is előny ha a tesztoszteron szint fel van túrbózva kívülről bevitt szintetikusan előállított cuccal.

2010. szept. 26. 00:06
 3/38 A kérdező kommentje:
Te viszont jobban tudod ezeket a dolgokat. Tapasztalrtad is :).
2010. szept. 26. 00:06
 4/38 A kérdező kommentje:

Majd egy-két dologban segíthetnél, ha úgy érzem, hogy belevágok.

Addig is olvasgatok a témában és edzek naturon:D.

2010. szept. 26. 00:10
 5/38 anonim ***** válasza:
66%

Igen csak én nem a luvnyák miatt.Azért nem éri meg sz*tbaszni magam

És a HCH a clomid a zita semmi sem garancia arra hogy visszaáll a termelésed.(nagyon valószínű de nem biztos)

Ha csak ez érdekelne akkor maradnék naturál.Pár hónap alatt eléggé esztétikus izomzatot lehet felpakolni.Pár év alatt meg jó nagy masszát is.Csajozós fazonhoz nem kell szteroid

2010. szept. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Nem csak miattuk, de részben... az is ösztönöz.


Annyira nem megy a csajozás most, hogy az basz szét idegileg.


Másrészt ha a cucc a csajozásban nem is nagyon segít, a segítségével én hozhatom a legjobb fazont a teremben. Az se mellékes. Így is elég formás vagyok, de kéne még tömeg. Csontozatom vékony, nem vagyok egy nagy darab.

2010. szept. 26. 00:18
 7/38 anonim ***** válasza:
66%

Akkor kezdjél el utánaolvasni a témának fórumokon(angol-magyar).

Szereknek,PCT-nek,segédanyagoknak.Vedd meg a megfelelő kiegészítőket(fehérje minden mennyiségben,vitamin)

És ha minden megvan.Minden lehetséges mellékhatással tisztában vagy és úgy is bevállalod akkor kezd el szedni.

Nem akarlak lebeszélni mert igazából leszarom.Felőlem bármit szedhetsz mert nekem attól nem lesz bajom az fix.

De azért szóltam hogy ez nem biztos hogy jó üzlet lesz.

Kb mintha eladnád a lelked az ördögnek.Megkapod amit akarsz de meg fogod fizetni az árát.Vagy így vagy úgy...De semmi sincs ingyen

2010. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Jogos.

Fehérjeport, vitamint szedek.

Olvasni is olvasom a dolgokat. Nagyon sok mellékhatással tisztában vagyok, de még olvasok utána sokat.


Néha már azt érzem, hogy hamarabb tönkretesz az, hogy belebetegszem a nőknél való sikertelenségbe.

Na most ha ezt vesszük, akk még ha bele is döglenék, de addig igen szépen fejldőnék csajok is szeretnének egyértelmű, hogy jobban megérné.

Más kérdés, hogy nem ezt akarom. Olvasok inkább sokat és okosan próbálom majd ha belevágok

2010. szept. 26. 00:34
 9/38 anonim ***** válasza:
77%
Azért ezek nem szerelmi bájitalok.Csak annyit írtam hogy az önbizalmad meg fog nőni.Ez semmire sem garancia.Attól még ugyan olyan ribanc lesz az összes nő mint volt
2010. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Jah, ribancok lesznek ugyanúgy, de nagyobb eséllyel használom ki is ezt nagyobb önbizalommal és nagyobb izomtömeggel sugározva magamból a tesztoszteront.


Kösz a tanácsokat amugy.

2010. szept. 26. 00:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!