Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék vállra gyúrni?

Hogy tudnék vállra gyúrni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok szóval valami könnyeb és hatásos megoldásra gondoltam.Esetleg vhogy lehet szélseíteni?
2008. dec. 17. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Úszás a legegészségesebb és nagyon hatékony!
2008. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Az úszás jó kikapcsolódás, csak éppen nem okoz a hipertrófiát(IZOMNÖVEKEDÉST)! Vállra "gyúrni" váll edzéssel kell. De 13 éves korodban nem lesznek gigászi vállaid még. A hormonháztartásnak be kell állni stbstb... De ha elkezded most nagyon jó alapjaid lesznek és később nagyon nagyon jó formád lehet.
2008. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdező "váll-szélesítést" is kérdezett.

Erre ,és a vállak megerősítésére, valamint korának megfelelő izomtónus kialakításához az úszás tökéletes választás

2008. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A váll szélességét a csontozat adja meg amit nem lehet befolyásolni. Maszimum középkori nyújtóeszközökkel. A váll erősításe meg egyet jelent a vállizomgyakorlatok végzésével....
2008. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úszni meg a könyökével fog ?
2008. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jó legyen igazad. Uszkálj és szép vállad lesz:D kiváncsi vagyok,h mikor tanultál te biomechanikát. ismered az izomfelépítést sejt szinten? egyáltalán sportolsz v mi a foglalkozásod? vagy hogyhogy ilyen jó tanácsokat tudsz osztogatni.


[link]

tessék kép Cseh Lászlóról. nincs kerek szép válla de neki nem is kell,h legyen. Pedig aztán ő úszik eleget és kiegészítésként súlyzózik is, de sport orientált úgy edz,h jól ússzon és nem azért,h szép kerek válla legyen.

Ezekután pedig írd be a google képkeresőbe,h naturál testépítő vagy natural bodybuilder.

2008. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13evesen boven eleg az uszas, majd 17-18 evesen eleg lesz neki kondizni.

13 evesen meg a csontozat, a porcok es egyeb dolgok meg nincsenek felkeszulve az ekkora terhelesre viszont az uszas tokeletes arra hogy par ev mulva fel legyen keszulve az erosportokra.

En vizilabdaztam, most kondizok, szoval nekem bejott.

Jelenleg ott tartok, hogy a derekam 88cm a mellkasom meg 119cm szoval mukodik a dolog :)

(Tigi)

2008. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát én amondó vagyok hogy vegyél két sulyzót az a baj h nemtudom hánykiló vagy de legyenek 2-2 kilósak és oldal irányba emelgessed őket... ha tul könnyű válassz nehezebb súlyt... mivel ha tul könnyű max szálkásodsz mivel izmot akarsz növeszteni ezért megkell őket picit eröltetni... és ajánlanám a fekvőtámaszt hozzá... egyébként nehogy tul nehéz sulyokat vegyélXD csak okosan:) de szerintem butaság egy testrészre koncentrálnod... ha már ieneken töröd a fejed kezdj el rendesen kondizni és mozgass meg mindent... bár mindezt nem ajánlanám a korodban:D de ha akarod csináld:) csak utána neájj le mert elég viccesen fogsz kinézni amikor megnősz:) ah sok sikert pici aztán okosan:)
2008. dec. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindegyikőtöknek:)
2008. dec. 28. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!