Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon lapos, formátlan és...

Nagyon lapos, formátlan és nagy a fenekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Milyen tornát kezdjek el? vagy melyik dv-dt Rubint Réka jó? melyek a leghatékonyabb gyakorlatok rá? Gyors és szép változást szerenték...
2008. dec. 16. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%
Ez tök jó:D Láttál már rossz fenekű korist:D háhá:D:D LOL ez aztán logikai levezeté:d ez olyan minthogy láttál már kicsi vizilabdást? vagy láttál már alacsony röpladást? láttál már vékony sumo birkozót? szerinted a sumos azért lett kövér mert sumozik? szerinted a vizilabdás azért nagydarab mert vizilabdázik, szerinte azért lesz valaki magas mert elkezd kosarazni? imádom a női logikát :D:D:D fogyj le és edz seggre! rubint réka dvd:D:D hát nem tünt még fel senkinek hogy több százerer ilyen kazit adnak el évente itt egy pár milliós országban? és mégis mindenki zsírdisznó? És mégis milyen edzés az amit végigmosoly az ember és közben beszél és még meg sem izzad?
2008. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Kedves utólsó válaszoló! Ha nem értesz valamihez, tartsd meg a véleményedet. Azt nem lehet befolyásolni edzéssel, hogy milyen magasra nő valaki, tehát vannak bizonyos sportágak ugye, mint pl. a kosárlabda, ahol alapkövetelmény, hogy valaki genetikailag öröklötten magas legyen. Eddig tudtál követni? Vannak viszont minden sportágnak bizonyos jellemzői, hogy melyik izomcsoportot mozgatják leginkább. A kajak-kenusoknak ugye nem azért van széles, izmos válla, mert úgy születtek.... Ily módon a korisok se úgy bújtak ki az anyjukból, hogy feszes, izmos fenekük volt. Ez, kérlek szépen nem genetika, hanem sportági sajátosság. Ha valaki eleve jó formával szüleik, az persze előny itt is, vagyis látványosabb eredményt érhet el gyorsabban, mint aki nem ilyen szerencsés. De tudod az izmot mindenképp lehet formálni.

Ja és megköszönném, ha nem zsírdisznóznál le mindenkit, én is ebben az országban élek és elég sokakat ismerek, akik nagyon is jó alakúak. Ha pedig valaki ahhoz kér segítséget, hogy valamit tenni akar a szebb alakja illetve a fogyás érdekében, akkor különösen nem szabadna oly módon földbe döngölni, mint ahoyg te tetted. Inkább segíteni kell őt, mert igenis nagy dolog, amit csinál. Hogy tenni akar.

2008. dec. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
igen a korizás formázza legjobban a hátsódat, én amikor korizok ( nyáron ) akkor mindig érzem hogy fáj ( bizti az izomláztól ) a fenekem alján :S de nekem is ettől feszesek :) hidd el neked is be fog válni, különösképp akkor, ha olyan görkorit választasz ami nem szlikonkerekes mert azok jobban mennek, emennél meg azért kell némi erőfeszítés is :D
2008. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
engem ugatsz le,h nem értek hozzá?? 10.000ft-os órabérben dolgozok erönléti edzőként clubbcsapatokban és 2000ft-os órabérben személyi edzőként. Csak az agyamra mentek ezek a buta válaszok azért írtam. Mellékesen a felsorolt sportokban dolgozok. A kajak-kenusok is genetikailag abba a sportba születtek csak úgy mondom. Nem kevés ideig kajakoztam is. De csak korcsolyázgassatok mert az vidám dolog. 1 hónapig heti 3x40percet és majd írj mire jutottál! Én ennyi idő alatt szoktam befogyni 6-8kg. Illetve a klienseimmel is eltok érni hasonló eredményeket.
2008. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

Kocogas, lepcsozes, gugolas, korizas, ez mind jo ra.

Az a lenyeg hogy napi rendszeresseggel dolgozz ra egy fel orat, es legyel turelmes.

(Tigi)

2008. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves erőnléti edző, jól becsüld meg a 10ezer Ft-os órabéredet, mert ha abból a körből kikerülsz, ilyen hozzáállással nemigen kapsz új kuncsaftokat...

Jómagam is edző volnék, ráadásul nem valami gyorstalpalón végeztem, hanem a TF-en, ami azért sportoló körökben is elismert... Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy aki ilyen arrogánsan áll hozzá az emberekhez, az minek választ olyan szakmát, ahol pont velük kell foglalkozni??? Nem tudom, hallottad-e, hogy a psziché mennyire fontos a fogyásban is, na meg az edzések eredményességében. Ha a lelket nem tudod tréningezni, hogyan akarod a testet? Van összefüggés, nem kicsit.

Ja, és képzeld, heti rendszerességgel, 3X40perc korizás igenis látható eredményt ad! Próbáld ki, lehet, hogy meg fogsz lepődni.

2008. dec. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok,h 6 TF-essel jártam továbbképzésre. Akik a TF-en végeztek mint 10% alatti kezdő eredményeket értek el. Persze később már belejötek hiszen megtanulták a lényeget. És azt mondták,hogy azért jöttek el erre a képzésre, hogy tudjanak valamit mert hiába jártak oda nem tudnak semmit. Nem egy ember közröhely tárgya aki csak TF-et végzett és azzal büszkélkedik:D És nem egy TF-t végzett okostojással beszélgettem akik bebizonyították,h közötök a sporthoz annyi mintha egy kocsmatöltelék az testépítéshez. Bocs, de ez az igazság.
2008. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

kocsmatölteléknek a testépítéshez.

Hát ne félts nem nagyon fogok kikerülni abból a körből amíg eredmény van. És nem csak 1 körben vagyok benne hanem több sportclubnál is dolgozok úgyhogy ne félts ha kivágnak 1 helyről még akkor is vígan eléldegélek majd valahogy:D Szerinted miért érek rá annyira, hogy unalmamban már ide irogatok? :D

Te meg csak tréningezd a lelkeket a mézesmázas kama szövegekkel, hogy ne veszíts kuncsaftot!

2008. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!