Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fekvőtámasz mely izmokat...

A fekvőtámasz mely izmokat erősíti?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 09:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
31%
A mell és a tricepsz kapnak terhelést ilyenkor elsősorban. De fekvőtámasztól senki sem lesz izmos :)
2008. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
90%
Úgy tudom a szűken végzett fekvőtámasz a mell-és tricepszizmokat, a szélesen végzett pedig mell- és vállizmokat mozgatja meg.
2008. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
a bicepsz - tricepsz, szal a felkar és a mell is
2008. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2008. dec. 13. 14:03
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Bicepsz??:D háháháháhá bocs, de ez nagyon vicces... A bicepszedet ha megveszíted akkor nem összehúzod a karodat? Fekvőtámasznál mikor húzod össze a karod. Pont,h kiegyenesedi. Mell, Tricepsz, Elülső váll, hasizmok(izotoniás).
2008. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
nem értek egyet azzal a kommenttel miszerint nem izmosodsz tőle! csak csináld napi rendszerességgel én is ezt teszem. És fekvő-felülés-kis súlyzózás. Nem leszel tőle svárcenegger de elbírod majd amit el kell bírnod ;)
2008. dec. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 General ***** válasza:
87%
Egy haverom csak fekvőtámasszal kezdte, és olyan bicepsz lett, hogy beszarsz. Ja és egyszer aki azt mondja, hogy nem megy bicepszre is a fekvőtámasz, vagy a fekvenyomás, az egy kimerítő bicepszedzés után próbáljon meg fekvőzni...
2008. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
Hát figy én 130kilóba amikor fekvenyomtam akkor igen éreztem,h nem csak a tricepsz mell elülső váll dolgozik,de nem hinném,h a fekvőtámasszal olyan terhelést fog elérni,h egyéb izmok is csatlakozzanak. Amúgy miért mindig vkinek az ismerőse a példa? Soha nem hallottam senkitől azt, h ÉN EZT CSINÁLTAM ÉS CSODÁK CSODÁJÁRA EZ TÖRTÉNT mindig csak azt hallom,h AZ ISMERŐSÖM vagy A HAVEROM ISMERŐSE. Amúgy csak feszítsd össze a bicepszedet és figyeld meg merre fognak elmozdulni az alkarcsontjaid. Ha neked fekvő közben arra mozog a kezed akkor egy X-Men vagy!
2008. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igenis megy bicepszre :D:D Csak támaszkodj a kézfejeden úgy hogy az ujjaid befele, egymás felé nézzenek. Ehez bírni kell a csuklódnak. Nekem megy :D
2010. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Igenis fejlődik a bicepsz tőle! Mikor 50 meg 100 fekvőket kértek tőlünk karate alapozáskor, akkor az lapozás végére már más lett a karom.Némi súlyzózás hozzá, aztán zsír lesz az!De A fekvő kell az embernek, mert kell hogy tudjon dolgozni a saját testsúlyával is az ember, hiába nyom ki akármennyit fekve, attól még más mozdulat, más aszisztálóizmok lépnek be segítésnek
2010. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!