Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 17:14
 1/3 A kérdező kommentje:

1.5 éve edzek (gyúrás), aki ezt a sportot űzi jól tudja, hogy mennyire fontos az étrend. Teljesen le vagyok törve, mivel sajnos 19 éves diákként nem tudom a saját pénzemből finanszírozni a minőségi kaját. Tulajdonképpen mióta edzek, nincs rendes étrendem, emiatt kb. annyit fejlődtem, mint rendes kajával mondjuk úgy fél év alatt kellett volna.


Én már mindent megpróbáltam, viszont nem tudok suli mellett munkát találni. Minden zsebpénzem a táplálkozásom rendbetételére költöm. A szüleim sajnos nagyon laikusak, egyáltalán nem értenek a dologhoz, és én hiába magyarázom, hogy hogy kéne ennem, nem törődnek vele (pl. mikor mondtam apámnak, hogy kéne egy vitamincsomag, mert ugye a sportoló embereknek nagyobb az igénye, erre ő csak annyit mondott, hogy te nem is sportolsz; anyámat meg egyáltalán nem érdekli, ő csak annyit mondott, hogy majd később ráérek erre). Tisztában vagyok vele, hogy az anyagi helyzetünk nem valami jó, de szerintem azért megoldható lenne egy ésszerű menedzsmenttel.


Ja, és kb. egy éve már edzőterembe sem járhatok, hanem itthon edzek egy kondigépen, mert: „Jó lesz az is neked fiam”.


Úgy érzem megőrjít a tudat, hogy a semmiért edzem, tökéletesen feleslegesnek érzem az egészet, de már több mint egy éve kitartok és reménykedem. A suliba jár egy gyerek, aki ugyanakkor kezdett edzeni, mint én és annyira szar, amikor mindig látom, mert ő sokkal izmosabb már és én is olyan lennék. Ha lehetne egész nap edzenék, csak hogy fejlődjek.


Kilátástalannak érzem a helyzetem és nem tudom, hogy van-e egyáltalán értelme folytatni. Fejlődtem nem arról van szó, de annyira szar így az egész!!!

2010. szept. 2. 17:15
 2/3 anonim ***** válasza:
ne másokhoz mérd magad..
2010. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 clint ***** válasza:

sajnálom, hogy ez van.

Azt javaslom zabálj ahogy bírsz, mindegy mit. A tiszta rendes testépítő kaja az izomzat minősége miatt kell.

Neked erre nincs lehetőséged, sztem te annak is örülnél ha csak nőnél. Zabálj, repetázz mindig. 19 évesen még jól működnek a hormonok, mennie kell.

2010. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!