Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem szerintetek?

Mit kéne tennem szerintetek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 85 kg, 180 cm. Van rajtam izom is, de elég sok zsír is, amit majd szeretnék leadni. Szerintetek először szálkásítani érdemes, elvesztve azt a nem sok izmot is, ami van, vagy tömegnövelni, felszedni egy kis izmot, amivel aztán könnyebb lenne szálkásítani? Vagy bízhatok abban, hogy az a bizonyos "kezdő hatás" miatt az elején egyszerre megy végbe a kettő?
2010. dec. 27. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen tömegelj elöször, inkább lennék zsiros de domináns nagyobb testalkattal, mintsem vékonyka izomtalan...


A kezdőhatást biztos tapasztalni fogod de ha elég eltökélt vagy és van egy megtervezett tömegnövelő étrended ami mellett nem étkezel félre vagy minimálisan több kilót is letudsz adni! akár a kockák is előbukkanhatnak jó persze nem szépen mind a 6 erezettség társaságában, de elég jó formát érhetsz el . ezzel két-három kitartó munka kell , majd belejösz.

2010. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
60%
Jaja 78-as jól beszél. Elsőnek tessék tömegelni, már csak azért is mert könnyebb lesz a szálkásítás később
2010. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bénabéla11 ***** válasza:

hihetetlen de megint nem értek egyet Satennel, ma is pont erről olvastam!

el kell döntened h mi a fontosabb!


a lényeg az, ha most leszálkásitassz és később a tömegelésnél odafigyelsz, h ne zsirosodj tulságosan, akkor könnyebb lesz ujra szálkásitani később


viszont ha erre rátömegelsz msot, akkor már annyi zsir lesz rajtad, h ha majd le akarod adni, rengeteg-rengeteg izmot vesztessz majd el, mire eléred a megfelelő alakot


persze ahogy az előző is irta, neki az a fontos h nagyobb legyen...másnak meg inkább az h szép, kidolgozott...


szoval dönteni kell:D


de ha szép szálkát akarsz később akkor nyomd le magad és kezd előről


persze ott az a kezdő hatás is...hajrá

2010. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
Úristen Béla... egyre inkább elkanászodsz. Én is mindig azt mondtam, hogy előbb szálkásítson de egy több oldalas beszámoló után AmiGo edzőbácsitól megváltoztatta a véleményem. Remélem erre téved és neked is elmagyarázza, bár elég rég láttam már :P mindegy megróbálom megkeresni a válaszát
2010. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Saten ‫҉ ***** válasza:

Hát tényleg nem találtam meg azt a több oldalas érvelését XD de itt van egy válasza: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

És ha nem haragszol meg én inkább neki hiszek :D

2010. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. dec. 28. 00:03
 7/7 bénabéla11 ***** válasza:

én akkor is haxor második válaszával értek:D egyet...nyilván egyébként midnenki saját tapasztalatbol beszel...én irto konnyen zsirosodom pl...szoval nekem ezért nehéz, másnak másért...


ezért irtam h döntse el...

2010. dec. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!