Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy használj...

Mit kéne tennem, hogy használjon az edzés?

Figyelt kérdés
Olyan négy-öt hónapja kezdtem el edzeni. Igazából nem szeretnék sokat fogyni, sőt.(Mert egyáltalán nem vagyok túlsúlyos.) Csak szép, feszes és izmos hasat szeretnék. Szóval, pár hónapja végzek rendszeresen hasizomgyakorlatokat, de eddig még nem láttam hasznát(legalábbis nem túl sokat).Átlagosan napi 150-300 gyakorlatot végzek. Persze volt olyan nap, amikor kimaradt az edzés. Vegyek valamilyen hasizom erősítő gépet, hogy látványosabb legyen a dolog? Ha igen, akkor mit ajánlanátok?
2011. jún. 26. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szép feszes lapos has = kevés testzsírszázalék

Attól, hogy hasazol nem lesz laposabb/feszesebb hasad. Diéta kell, nincs mese

2011. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TOMAtm ***** válasza:
100%
esetleg próbáld meg súllyal.én nem csinálok csak 4*15-20 at,de azt úgy h majd besz*rok,de nem is kis kockácskáim vannak hanem nagyok és kemények(mondjuk most nemigen látszik mert tömegelek :)
2011. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
neked már mostis nagyon nagyon izmos hasad van, csak le kell diétázni az izom fölül a kis zsírocskát :)
2011. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor, nincs más választás, indul a diéta! :)
2011. jún. 26. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!