Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne ezzel tennem? :S...

Mit kéne ezzel tennem? :S 15/F vagyok.

Figyelt kérdés
egy ideje járok kondizni.normálisan eszem stb.de pl a karomnál még sem jelentkezznek.keménynek bazi kemény.de mégsem vastagodik a bicepszem :S mit kéne ezzel tennem?és ha 72kg vagyok (180centi) akkor még van esélyem has kockásitásra?és ha igen mi.mert kb még tavaly télen kezdtem el.naponta 50.de mégiscsak fölső 2 kocka látszik.hogy lehetne ezen segiteni?
2010. dec. 5. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
eddz többet, mint eddig és ne 50et csinálj (ugye ez nem derült ki, hogy miből) hanem 350 hasgyakorlatot (nem felülés) két naponta
2010. dec. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy érted.mint pl hasprés?:D
2010. dec. 5. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, sztem ő is hasprésre gondol, de a lényeg, h az izmaid növekedjenek, ahhoz 8-15 ismétlést kell csinálnod úgy, h az uccsó már csak beszarással menjen :)


emellett a kockáid ak fognak igazán látszódni, ha aerob edzést csinálsz, és csökkented a testzsírszázalékod.

2010. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nostro the overlord ***** válasza:

1. azért nem nőtt a kezed mert keveset eszel.

2. azért nem kockás a hasad mert nem megfelelően és túl sokat eszel.


Amit csinálj a sorrendet dönts el magad:

1. eszel eszel eszel sok hús sok rizs sok kaja.

2. diétázol addig amíg kockás nem lesz a hasad.

2010. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösz mindenki.úgy lessz :D
2010. dec. 5. 13:06
 6/8 A kérdező kommentje:
egyébként nem vagyok hájas :DD úgyhogy testzsír százalék sztem 20% alatt simán megvan :DD
2010. dec. 5. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
kockás hasról 12-13% alatt ne is álmodj!
2010. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mm.mondtam hogy valami látszik úgyhogy sztem ilyen 15% lehet :D
2010. dec. 6. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!