Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem izmosodni, hanem csak...

Ha nem izmosodni, hanem csak fogyni szeretnék, akkor mit kéne tennem, mit kéne mozognom? 16/f

Figyelt kérdés

181 cm vagyok, 85 kg, 16 éves és szeretnék igen sokat fogyni.

Sokan tanácsolták, hogy járjak kondizni, de az nem fogyaszt, csak formál, izmosít. És én pedig a súlyfeleslegemtől szeretnék megszabadulni.


2011. nov. 16. 19:16
 1/4 dirtboy ***** válasza:
fogyókúrás diéta és aerob mozgás
2011. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alacsony kalóriabevitel, és közben kondi. Így megmaradnak az izmaid. Emellett kocoghatsz is, ha bírják az izületeid.
2011. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zakathol ***** válasza:
100%

Diéta mellett eleve nem tudsz izmosodni úgyhogy ettől ne félj - bár azt mondjuk nem értem, hogy mi bajod lenne az izmoktól, de ez most lényegtelen :)


A diéta alatt azért kell a kondis edzés, hogy a szervezeted arra ösztönözd, hogy bár negatív kalóriamérlegen vagy, az izmaidra szükség van. Így a működéséhez szükséges energiát nagyobb részt zsírból próbálja meg kinyerni.


Diéta mellé pedig - ami ténylegesen segít megszabadulni a zsírtól - aerob/kardio mozgás kell. Heti 4-5 alkalommal legalább. Úgy 40 -50 percet.

2011. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szálkásítás alatt is lehet izmosodni,főleg kezdőknek. (ez a testkompozíció változás)
2011. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!