Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szobabiciklizéssel sikerült...

Szobabiciklizéssel sikerült valakinek fogyni?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt sikerült és mennyit tekertél?

Én hetente kb 5nap tekerek 15-20km között váltogatott intenzitással.

Zöldségeket és leveseket eszem.Húst nem fogyasztok és mivel tej érzékeny vagyok ezért tejeseket és édességet sem.

Szeretnèk leadni kb 10kilót.Sikeerülhet?


2021. szept. 26. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass már vissza ezen az oldalon, százezerszer el lett ez már mondva. Csak a mai napon szerintem most van ötödjére leírva, hogy KALÓRIADEFICIT. Fogyni akkor fogsz, ha van KALÓRIADEFICIT. Ha tartósan több kalóriát égetsz el, mint amennyit étellel-itallal beviszel, akkor fogyni fogsz. Ilyen szempontból rohadtul le van szarva, hogy hetente hány napot és mennyit tekersz szobabiciklin. Rohadtul le van az is szarva, hogy te csak zöldséget meg levest eszel. A hangsúly a konkrét számokon van. Tölts le egy kalóriaszámláló alkalmazást, amibe beírod, hogy mennyit és mit ettél/ittál, az pedig kiírja, hogy ez hány kalória. A lényeg, hogy X hétig 200-300 kalóriával kevesebbet kell enned, mint amennyi a súlyod szintentartásához szükséges. Ez a KALÓRIADEFICIT. Ezt megtámogathatod szobabiciklizéssel, tovább zöldségekkel és levesekkel, de pusztán attól nem fogsz fogyni, hogy szobabickilizgetsz random, meg ostoba módon eszel. Tekerhetsz te napi 100 kilométert is, ha nem vagy kalóriadeicitben, akkor nem fogsz fogyni.

Legyen egy célnak megfelelő étrended, konkrét kalóriára kiszámolva. Ha ez megvan, akkor mindegy mit csinálsz, fogyni fogsz.

2021. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!