Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek sikerült szobabiciklizés...

Kinek sikerült szobabiciklizéssel fogyni?

Figyelt kérdés
Hány kilogrammot fogytál,mennyi idő alatt?Milyen rendszerességel tekertél?Volt edzéstered?
2021. szept. 1. 17:46
 1/8 anonim válasza:
91%

Vettem egy szobabiciklit. Kétszer tekertem húsz percig.

Azóta ruhaszárítóként, a kormányt táskatartóként használom.

2021. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem ismerek ilyen emnert. Az összes ismerősöm, aki szobabiciklit vett, előbb-utóbb elkezdte nem használni, és porfogó lett.
2021. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Jelen,35 kilót egy év alatt nagy súlyból.Már nem vagyok fiatal,azóta is tekerek,tartom a súlyom,több mint egy éve.
2021. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy azt vágjátok, hogy senki sem a szobabicklitől fog lefogyni, hanem a kalóriadeficittől, amit maximum elősegíthettek szobabiciklivel?
2021. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazi szobabicikli, hanem görgő. Térdműtét után gyógytorna kiegészítőként tekertem, majd ahogy már működött a térdem, elértem a 45-60, nagyon ritkán a 90 percet.

Minden nap. De amint ki tudtam menni és az időjárás engedte, mentem a szabadba.

3-4 hónap alatt fogytam 8 kg-ot, de ebből az első hónap volt kizárólag a 4 fal között.

2021. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én inkább bicikliznek a szabadban...
2021. szept. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Oké,nem tudom miért én lettem lepontozva.Mert sikerült lefogyni és tartom a súlyom?Nyilván nem "csak" a szobabiciklizéstől fogytam le,hanem az étkezést is csökkentettem,kicsit megreformáltam.Rohadtul nem volt könnyű,mert sem fiatal nem vagyok már,plusz sosem sportoltam semmit,teljesen a nulláról kezdtem,szerintem szép teljesítmény,dehát kinek mi...
2021. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Én nem pontoztalak le, mert én soha az életemben nem pipáltam vagy ikszeltem itt senkit, ugyanis én nem használom ezt a funkciót. Viszont soha nem fogom megérteni azokat az embereket, akik csak azért írnak még egy kommentet, hogy picsogjanak azért, amiért az előző hozzászólásukat lepontozták, utána pedig leírnak egy önigazoló balladát, amiben leírják, hogy "ők márpedig milyen szép teljesítményt nyújtottak", úgyhogy aki lepontozza őket, az egy undok dög. Haver, ez csak a gyakorikerdesek.hu! Kit érdekel, hogy lepontoztak, vagy hogy a rohadt kommented mellé hány százalék van odaírva? Ha szerinted nagy teljesítményt nyújtottál, akkor biztos így is van. Én nem vagyok rá kíváncsi, de biztos le a kalappal előtted. Tartsd meg magadnak! A lényeg, hogy magadnak bizonyíts, mert annak van haszna, ne a többi kommentelőnek. Én pl. személy szerint magasról kakilok azokra az emberekre, akik "szobabiciklizgetésekkel és étkezéscsökkentésekkel fogyiznak". Úgyhogy előttem hiába demonstrálod a teljesítményed. Biztos nagyon ügyes vagy, úgyhogy ne érdekeljenek a lepontozások és más kommentelők!
2021. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!