Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a a pocaktól?

Figyelt kérdés

arról volna szó, hogy pocakkal van gondom. Nem vagyok igazán egy sportos alkat, de nem is akarok Schwarzenegger lenni, csupán megszabadulni kicsit a pocitól. Persze nem volna hátrány az sem, ha kicsit javulna a kar, váll, mell stb. Ami viszont komoly probléma, nem igazán vagyok kitartó, és a hasizom gyakorlatok roppant nehezen mennek. Lehet most fikázni, hogy milyen puhány, meg hasonló, de ezzel tisztában vagyok, és ez nem építő hozzászólás. Ha azt megtudjátok mondani, hogy hogyan kezdjek hozzá úgy, hogy értelme, látszatja is legyen, azért hálás leszek!

Köszönöm az építő hozzászólást, (kritikát) és fikáztok majd, hát legyen! Ha ez okoz örömöt ... :)


2010. aug. 29. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért fikázna akárki is azért mert gyenge vagy.

Adok két linket olvasd el őket, ez lesz az én segítségem:

[link]

[link]

Annyit kérek figyelmesen olvasd el amik itt le vannak írva.

2010. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy pocakbontás sport nélkül nincsen. Sportosnak kell lenned, nincs mese. És olvasgasd a cikkeket, mert ennek az egésznek a legelső fázisa az önképzés, tanulás.
2010. okt. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem kötelező sportosnak lenned a pocakleadáshoz.

én is pocakos voltam és az alábbi módszerrel fogytam le 20 kg-ot:egyél naponta többször 4-5x arányos időbeosztással/2-3 óránként/az étkezések között ne nassolj!

és nagyon fontos,hogy egyszerre mindig csak keveset egyél.

cukros üdítők,alkohol elfelejtve.helyette cukor nélküli tea vagy víz.és igyál sokat.

igykezz sok zöldséget,gyümölcsöt enni minden napra iktass be valamit.és egyél sok fehérjét,olyat ami nem zsíros(főtt tojás,hal,sovány csirkemell,sovány túró)


mozgás:heti 3x fél óra aerob mozgás legyen meg.ez lehet futás,tempósabb séta,biciklizés.az a lényeg,hogy a fél órát egyhuzamban nyomd le.ez mellé csinálhatsz hasizomgyakorlatokat is/felülés,lábemelés/ezek ugye feszesítik a hasat.kitartásban sajnos nem tudok segíteni,ez a te harcod lesz....nem könnyű,de megéri! gondolj arra,hogy milyen jól fogod majd magad érezni ha nem lesz pocakod.:-)


ui:tapasztalatom szerint ami nagyon hízlal,az a finomított cukor,vagyis egyszerű szénhidrát,tehát amiben az van azt kerüld(csoki,sütemény,stb...)

2010. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!