Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés után hogy...

Császármetszés után hogy sikerült megszabadulni a pocaktól?

Figyelt kérdés
Letelt a 6 hét, szoptatni sajna nem tudok (most nem részletezném miért), nem vacsorázom, órákat sétálunk a babámmal, de a pocakom (ami maradt) egyszerűen nem akar apadni. Nagyon minimálisan csökkent, nem annyira hatalmas, de zavar. Ti mit csináltatok? Úgy tudom még nem szabad tornáznom.
2009. ápr. 3. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden ok volt a 6 hetesen akkor szabad, főleg, hogy nem szoptatsz.

Én szoptatok, nagyon sokat kell ennem a tejért (nekem! másnak nem feltétlen) és olyan 6-7 hónapos korában magától elkezdett lemenni a hasam. Még van rajtam jócskán, de 1,5 ruhaméret lement.

Neked is ok lesz, főleg, hogy már most el tudod kezdeni a hasazást!

2009. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lassan nekikezdek. Bár, ha ránézek a gyönyörűségemre, akkor annyira nem zavar :-) De nőből vagyok, és kell egy kis önbizalom (is)...
2009. ápr. 3. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 6 hónapja szültem, engem is császároztak. 22 kilót híztam, most is szoptatok, már csak 9 kiló plussz van rajtam, amit már nem szeretnék leadni, mert elég vékonyka vagyok, de a hasam kb. akkora, mint 3 - 4 hónapos terhesen volt. Még nem tornáztam, de jó lenne elkezdeni, mert engem is zavar. Valami hasizom tornára gondoltam, de majd eljárok bicajozni is a manóval.:))
2009. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is császárral szültem, kb. a 12-dik hét körül kezdett lemenni a hasam, most már szinte teljesen visszament (nem tornáztam). A pocakod nem attól van csak, hogy nem fogysz, kell idő annak, hogy a szervek visszaálljanak a helyükre. Egyébként ha semmi panaszod sincs, szabad tornáznod. Ha nem tudsz szoptatni, akkor diétézhatsz és tornázhatsz is kedvedre.
2009. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!