Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Natural vagy Szteroid?!

Natural vagy Szteroid?!

Figyelt kérdés

Idézem: "Ez a sport arról szól, hogy MINÉL NAGYOBB IZOMTÖMEGET tudjunk felmutatni, MINÉL SZÁRAZABBAN, és persze ARÁNYOSAN! A genetikai hibáid ellenére hiába fogsz te 61 kilósan tojásfehérjét ennei, nem leszel nagy"


Eddig csak sok szénhidrátot ettem, rendszeres étkezés és megvolt 1 hónapok alatt 1,2 cm növekedések (6 Napos edzés) És nem tudom hogy ezt folytassam? e vagy szedjek e valamit ebben kérek segítséget


2010. aug. 28. 21:39
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
16:42 . Növök rendesen csak nemtudom meddig hajthatom ezt
2010. aug. 30. 10:12
 22/23 Aquir ***** válasza:
Szeretem, mikor egy hosszú éved során összegyűjtött tapasztalatokból álló elismert könyvet fikáz egy önjelölt személyi edző! Nyugodj meg, hogy nagyon jó az ALAPokhoz való elsajátításhoz az arnold könyv, utána már úgy is a saját tapasztalataidra kell támaszkodnod!
2010. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mind kokszol a hírességek közül is , akiknek hónapok alatt kell kigyúrnia magát egy szerepért , naturálba kell a jó genetika plusz a rettentő akaraterő, és keserves edzés ami évek múlva látszik.. szenvedni kell szó szerint ha jól akarsz kinézni cucc nélkül , nyilván pont ezért szedik, hiszen tudják hogy rettentő mellékhatásuk van , és az egészségüket kockára teszik , ennek ellenére mégis megéri nekik.. inkább Naturált ajánlom, lehet hogy keserves ameddig valami eredményt elérsz , de nincs semmilyen hátulütője ..Valaki írta nincs hatással a szteroid a vesékre, mindenre hatással van , máj vese , érrendszer szív .. kívül jól néz ki belül olyan folyamatok játszódnak le a testben ami igencsak félelmetes.. de utána kell nézni.
2017. jún. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!