Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Natural vagy Szteroid?!

Natural vagy Szteroid?!

Figyelt kérdés

Idézem: "Ez a sport arról szól, hogy MINÉL NAGYOBB IZOMTÖMEGET tudjunk felmutatni, MINÉL SZÁRAZABBAN, és persze ARÁNYOSAN! A genetikai hibáid ellenére hiába fogsz te 61 kilósan tojásfehérjét ennei, nem leszel nagy"


Eddig csak sok szénhidrátot ettem, rendszeres étkezés és megvolt 1 hónapok alatt 1,2 cm növekedések (6 Napos edzés) És nem tudom hogy ezt folytassam? e vagy szedjek e valamit ebben kérek segítséget


2010. aug. 28. 21:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha egy hónap alatt 1cm-t nősz akkor király vagy. nyilván cuccal gyorsabban lehet fejlődni mint naturálba, de az a véleményem, hogy 1-2-3 év alatt nagyon sokat tudsz fejlődni kox nélkül is. szerintem ráérsz.
2010. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szerintem azért növök ilyen sokat , Mert azért túl edzem is magamat meg a legkeményebb edzéstervel csinálom is ... de egy idő után megállok ...
2010. aug. 28. 21:51
 3/23 anonim ***** válasza:

egy idő után persze, hogy megállsz. tudok egy jó példát. van egy haverom aki kb. 70kg-ról kezdte az edzést kb. 3 évvel ezelőtt. most 95 fölött van és meglehetősen szálkás, nagyon erős, és nagyon nagy. sosem koxolt, nincs neki hű de jó genetikája, egyszerűen csak él-hal a testépítésért. sokat és keményen edz, jól és sokat kajál és pihen. nem iszik nem cigizik. azt érezni fogod ha már nem tudsz nőni, de ahogy írtad ez nem mostanában lesz még.

nekem ráadásul az a személyes véleményem, hogy amit naturálban szedsz fel nehezebben az jobban megmarad mint egy kúra alatt felpakolt tömeg.

2010. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
"sokat és keményen edz, jól és sokat kajál és pihen. nem iszik nem cigizik" ez igaz rám de a pihenésről nem tudom... mert sokan mondták én még kezdő vagyok 3 napot kéne csak de egésznapos edzésem van és az ismerősöd is így van? mindennapos?
2010. aug. 28. 22:01
 5/23 anonim ***** válasza:

ő bontottan edz. ha jó tudom 4 napot. láb, váll, hát-tricepsz, mell-bicepsz. a lényeg, hogy bontottan és minden izmot csak egyszer edz egy héten.

én heti hatot edzek, eddig meg vagyok elégedve a fejlődésemmel. a heti 6 lehet soknak tűnik, de jól el van osztva így belefér, szerintem.

mell-oldalsó váll, hát-csuklya, láb, tricepsz-csukyla, váll, bicepsz-csukyla-vádli. hasazás pedig mikor-hogy milyen kedvem van, tömegelésnél annyira nem figyelek rá.

2010. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én : Mell-hát, Tricepsz-hát meg ezek... és már azért érzem h izületeim kezdenek sz****dni ... De amit barátod csinál azt én is csináltam 2 hónappal ezelőtt
2010. aug. 28. 22:11
 7/23 anonim válasza:
46%

a heti 1 / izomcsoport keves


edzz 2x, kevesebbet...


[link]


ettol noni fogsz mint a gomba.


Csak kajalj rendesen. napi 2g feherje / testtomegkg (mindegy, hogy por, vagy csirke, vagy tojasbol van, a teljes kajakkal jobban laksz es tovabb ellat aminosavakkal, a por kenyelmesebb.)


Legyen meg kb 35 kcal/testtomeg kg is, ha ettol nagyon zsirosodsz, akkor csokkentsd.


www.bodyrecomposition.com <- sok okossag.


[link]

[link]


Valamint nem szabad a reszletekben elveszni, bar a magyar "irodalomban" meg mindig sok a reg tulhaladott tevhit...


Lenyeg a kaja, ne edzd tul magad de edzzel eleget (ezt beoni segit a generic bulking-os pdf)


Ja igen, ehhez kell tudni angolul.. ha nagyon nem megy, akkor [link] , de az ott levo dolgokat kezeld fenntartasokkal, de nagy atlagban jokat irnak. (Ha tudsz angolul, keruld el, olvass bodyrecomposition.com -ot. )

2010. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kipróbálom a jövő hónapoktól amit tanácsoltál ...
2010. aug. 28. 22:19
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne szedj semmiféle szteroidot, mert az többet árt, mint használ! A szteroidok nem természetesen erősítik az izomszövetet, felfújt izomsejteket képeznek, így a mesterségesen beépült fehérjéket nem tudod tovább fejleszteni-megállsz a fejlődésben. Használatuknak tehát semmi értelme sincs, a látványon kívül. Csirkehússal, rántottával normális fehérjéket viszel be, amelyek fejleszthetőek is. A genetikáddal meg ne foglalkozz, ha nem olyan nagy állatnak "lettél tervezve", ne akarj az lenni.
2010. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Rendben :) De ha elérem azt a szintet hogy megállok azután már szedhetek Ilyen fehérje porokat igaz?
2010. aug. 28. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!