Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen szteroid lehet?

Milyen szteroid lehet?

Figyelt kérdés
abban szeretném a segítségeteket kérni mivel kaptam haveromtól egy kúrát eböl a szerböl rózsaszínű tabletta de nincs rajta semmi minta semmi. a neten nem találok erről képet segítene valaki hogy milyen szer lehet?
2011. okt. 17. 14:25
 1/5 dirtboy ***** válasza:
96%

nem tudom miféle de mondok egy sztorit.

Mikor még suliba jártam volt egy debil osztálytáram aki elkezdett ismeretlen eredetű szteroidot szedni és a vége az lett hogy az iskolát sem fejezte be mert állandóan kórházban volt miatta.

ilyen rövid kis történet volt ez de tanulságos és az egész leépülésének folyamata is majdnem ilyen gyors volt.

a helyedben kidobnám a pi csába azt a valamit de nem vagyunk egyformák,van aki kéri az ostort az istentől.

2011. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

..... tudod a hülyeség magánügy, ha nem mondod el senkinek.

Eleve szteroidot...

Pláne képről utánanézni....

Pláne még gyk-n megkérdezni....


Taigetosz pozitív.

2011. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fromjezus ***** válasza:

Az elso valaszolonak egyenesen gratulalok reg hallottam ilyen jo mondast:

^Van aki keri az ostort az istentol^


Kerdezo: hasonlo velemenyem vagyok, ha idiota vagy es szteroidhoz nylsz akkor legalabb 1000%as biztos forrasbol szerezd be.!!

2011. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
biztos versenyre készül eböl a rozsaszin szerböl.
2011. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és hogy tervezted szedni, ha azt se tudod, hogy mit kaptál? azért ez így nem annyira buli. dobd ki a francba.
2011. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!