Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan növeljem a bicepszemet?

Hogyan növeljem a bicepszemet?

Figyelt kérdés
Milyen időközönként? Hány kilós súlyzókkal?
2008. dec. 9. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd egy alapsullyal amit elbirsz.Mindenki más sulyókat bir el tehát te tudod hogy menyit birsz el kezdetleg. Kezdetnek csinálj 4x8 aztán ha már ezzel a sullyal már tul könnyünek érzed akor tegyél rá még 1-2 kg és ujra 4x8. Aztán meg mágat menyiséget növeld hogy 4x8 helyet 4x10-12 emelsz fel. De sulyzozás helyet például van a scottpad amit már egész olcsón lehet beszerezni. Nekem ez a kedvencem.Ezzel jobban tudod növelni a bicepszedet. Vagy csinálhatod sima 2 kezes ruddal szintén 4x8-at aztán meg a sulyt és menyiséget is növeled. Hogy miylen idöközönként? Én például havonta 2 havonta növeltem a sulyokat
2008. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bicepszet több féle szögben, több féle edzésmódszerrel, különböző ismétlés-sorozatszámokkal lehet edzeni. El kell kezdeni egy kezdő átmozgató, kezdő izomérzetkialakító, kezdő igazi edzéssel majd fokozatosan haladva egyre feljebb és feljebb a egyik lépcsőfokról a másikra. A 4x8 már 1-2 emelettel feljebb található. Figyelembe kell venni a szuperkompenzációs és az állandó fokozódó terhelés elvét minden testrész edzésénél. Sajnos azt se lehet mondani, hogy ez a gyakorlat a legjobb a másik meg a legrosszabb minden gyakorlat egyformán jó ha tökéletesen van végrehajtva. Persze a Scot-padon a csalást kilehet küszöbölni ezért szokták jobban érezni rajta az átlag terembejárok a kezüket. Persze sose szabad elfelejteni, hogy minden testrészt edzeni kell a szimmetria és az egyensúly miatt!! Ha bővebben érdekel a téma írj mailt!
2008. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát én nem tom hogy az elözö válaszküldö honnan szedte a csott pados bicepszet amugy te tod hogy az mire valo? megmondom nem a kerületed nüvelésére hanem csucsositására bocsi olvasál mág meg mijez a 4x8 szálkásitasz vagy mi mindegy amugy én a 3x5 ajánlom minél töb szériát csinálsz annál joban a szálkásitás a cél amugy mindegy azokbol is mondjuk egy bicepsz álva rudal ha van iened utána jöhet az egykezes bicepsz váltot karal ezt gondolom tod utána egy kalapácsbicepszet ajánlok ezt ugy kel csinálni hogy fogod az egykezeseket és nem forgatod a csuklodat emelés közben hát enyyih de ez értelmetlen amugy hogy lehet növelni pf vagy rendesen csinálod vagy nem sztem
2009. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!