Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta többszáz guggolást...

Ha naponta többszáz guggolást végzek azzal le tudom fogyasztani a fenekemről a felesleget? Mennyi idő kell hozzá?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 23:49
 1/7 anonim válasza:
Valamennyire igen, de én inkább azt tanácsolom, kezdj el görkorizni :)
2010. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

le bizony, a guggolás remek, az egész testet megdolgoztató gyakorlat.


eleinte nem kell több száz. igazából egy is elég de az legyen helyesen végrehajtva. Állj szembe 1 fallal , a lábaid legyenek válszélesnél kicsit szélesebben és a lábujjaid érjenek hozzá a falhoz. Ebből a kiindulópontból próbálkozz a guggolással. a lényeg az, hogy a sarkad nem emelkedhet el a földtől (mezitláb csináld), és a a falhoz sem érhetsz hozzá. Ha így meg tudod érinteni a kezeddel a talajt, akkor kéépes vagy a guggolás helyes végrehajtására. Ha nem, akkor a guggolás erőltetése sérüléshez vezethet (fog is), ekkor a megfelelő korrekciós edzés után lehet guggolni.


ha képes vagy 1 korrekt ismétlésre, onnantól lehet gondolkozni azon, hogy hányat csináljál edzés gyanánt.

2010. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

taposógép!

3*10 perc intenzív program

én legjobban a fenekemen éreztem (multkor bohóckodtam az edzőterembe)

2010. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Hiába csinálsz 10000 guggolást egy nap ha pocsék az étrended. Ha fogysz mindenhonnan fogysz.
2010. aug. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van , a többiek sem írtak hülyeséget , de nem fogsz lefogyni a guggolástól , max a zsír alatt izmosodsz .
2010. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Üdv! Hozzátenném, hogy a guggolást nem fenékalakító gyakorlat, hanem comberősítő! A fenék alakítására ott van a lórugás nevűú gyakorlat, aminek lényege, hogy négykézláb térdepelsz a combok pedig függölegesek, majd az egyik lábad hátrafelé kinyujtod viszintesig, majd lábcsere. Ezt később lehet bokasúllyal is csinálni! Egyébként a lépcsőzőgép nem rossz ötlet, az is jó fenékalakító, de ha nincs otthon ilyen géped, vagy nem tudsz lemenni kondiba, akkor szép eredményeket lehet elérni a lórugás gyakorlattal is, természetesen helyes étrend (diéta, nem fogyókúra)mellett!
2010. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző, ez nem igaz. Azért "combfeszesítő" (agyonütném aki ilyet kitalál) mert nem guggolnak rendesen, csak rogyasztanak. A farizom használata nélkül képtelen lennél a humán mozgások nagy részére. Nem véletlenül ez a legnagyobb vázizom a testben.
2010. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!