Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, hogy értelme...

Mit tudok tenni, hogy értelme legyen annak, amit csinálok?

Figyelt kérdés

22 leszek mindjárt. Sokan mondják, hogy testképzavaros vagyok, mert 184 cm vagyok és 77 kg és fogyni akarok nagyon alsó hangon tíz kilót, de inkább a kétszeresét. Nem is az, hogy fogyni... Nem a kilók a lényeg, de elképesztően gusztustalanul nézek ki:


Vádli: 43 cm (még ez a legkevésbé rossz, nagy többsége izom)

Belső comb: 61 cm

Has: 95 cm

Felkar: 31 cm


Elképesztően torz (körte szerű, ami egy nőnél se szép, de férfiként komolyan mentálisan is rám nyomja a bélyeget) testem van, egy komplett zsírtömeg vagyok, már így írás közben is elfog az undor.


Lényeg a lényeg: mit javasoltok, hogy lehet a zsír arányát csökkenteni? Próbáltam 1000 kcal diétát, nem láttam eredményt, levittem 500-ra (jelenleg ezt csinálom és iszonyúan fáj, pláne mellette a sport (nem mintha jól bírnám) ez sem használ... Ez is iszonyú égő amúgy, hogy 15 kilóval guggolok. Még az Excel amiben írom a kalóriát is automatically megszorozza 1,1-gyel, hogy nehogy valójában kevesebbet írjak és az Istennek nem megy. A végeredmény pedig az, hogy kövérnek és gyengének érzem magam.


Pedig mindent próbáltam... Koplalni, gyúrni, futni, kalisztenikát (vagy hát nyilván ezzel a testtel csak az alapjait) és semmi nem megy. Nem hiszek abban, hogy engem a genetikám akadályoz meg egy normális testben... Nincs olyan, hogy valaki nem tud fogyni. Őszintén azt gondolom teszek érte


2021. júl. 11. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat egy normalisan osszerakott etrend kene, sulyzos edzes meg kardio. Valszeg rosszul probalkoztal, egy edzovel konyebb dolgod lenne aki radszabja az edzest meg a kajat.
2021. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!