Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 40 nap alatt mennyit tudnék...

40 nap alatt mennyit tudnék változni valami nagyon durva edzéstervvel?

Figyelt kérdés

185cm vagyok, nem nagyon mértem mostanság, hogy hány kg. 90-nél biztos nem több.


Sörhasam van és úszógumim, azaz elég puhány vagyok. :D Már kezdem nagyon megunni, hogy akármibe kezdek, egy idő után elvesztem a motiváltságom, mert nem látok számottevő változást.


Nem várok nagyobb csodát, csak szeretném a hasam és az úszógumim teljesen ledolgozni. (Ha ez meg lesz, akkor utána valószínűleg rendszeresen el kezdek majd járni úszni is, szóval nem kell attól félni, hogy a 40 nap után az volna a terv, hogy leállok és hagyom visszajönni a zsírpárnákat.)


Kivitelezhető volna? Milyen gyakorlatokat javasoltok hozzá? Esetleg valami étrend is mellé, ami segít?


Kösz a segítséget!


2010. aug. 22. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl hosszú lenne elmagyarázni, inkább olvasd el:

[link]

Azt javaslom legalább próbálj meg magadtól összeírni egy edzéstervet diétával mert az már régen rossz ha még erre is lusta vagy. Arról meg ne is álmodj, hogy alig 5-6 hét alatt kocka hasat csinálj. Ha 5-6 hónap lenne az más de ez nagyon kevés.

2010. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, elolvasom.


Neeem, nem kocka hasat akartam ennyi idő alatt, csak lemozogni a felesleget, hogy mondjuk uszodába nem zavarjon, hogy van hasam és azt mások is látják. :)

2010. aug. 22. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mYq8LTFHtUU

Ez a gyakorlat biztosan leránt ha minden nap nyomod,meg az első link alapján összeállított kaja.

2010. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
40nap alatt fogyhatsz sokat is, HA SZÁLKÁSÍTASSZ! Fogyni lehet gyorsan, de miből? Mert ha nem számít az izom se, akkor havi 8kiló is mehet. Én havi 3,5-4kilót fogyok szálkásítással. Szálkásíts, de ne 40napig, hanem kb 3hónapig.
2010. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!