Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos lehet a Danabol kúra?

Hatásos lehet a Danabol kúra?

Figyelt kérdés

Nos gondoltam,hogy a sok idétlen kúra után feldobok valami újat,méghozzá egy saját magamnak és saját magam által felvázolt kúrát.

a hozzáértő emberektől kérném hogy nézzenek rá és ha valamit kihagytam volna akkor szóljanak.

A kúrát és a részleteket az első hozzászólásomban írom meg.


2010. aug. 22. 09:46
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

ma 14:58


Átolvastam most az elejétől a végéig az egészet.Hát lehet benne igazság.Pár éve ilyenről még nem is hallottunk,szinte mindenki erre szedte a spirót.Mint írtam még most is van néhány régi motoros akik erre használják,de akkor kiveszem a dologból.


Am pont ezért írtam ki ezt a szar kérdést.Hogyha valamit nem tudok mert pl 4 éve(amikor utoljára koxoltam) szó nem volt ilyenekről azt megtudjam.

2010. aug. 22. 18:04
 32/38 anonim ***** válasza:

Horvath, Jaroslav Slovakia van ott tőlünk is versenyző :)

de hajrá Steve :D

2010. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
Nah bevált a cobra labsos cucc?
2010. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Ismerős kipróbálta+clint is szólt hogy nem ajánlott így kihagytam
2010. szept. 29. 17:15
 35/38 anonim ***** válasza:
Most nézem a kérdést, akkor nem lett semmilyen blog?
2010. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
nem mert a danabol csúsztatva lett januárra mert most stanozolol ment.Azon meg sok mindent nem lehet blogolni.A zöld danabol meg abszolút jegelve
2010. nov. 28. 01:29
 37/38 anonim válasza:
akkor a zöld danabol hamis és nem hat?
2011. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 balazs00xx ***** válasza:
hamis, nősz tőle mellékhatásokkal fűszerezve, nagyon gagyi cucc és káros is:\ nem ajánlom
2012. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!