Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos lehet a Danabol kúra?

Hatásos lehet a Danabol kúra?

Figyelt kérdés

Nos gondoltam,hogy a sok idétlen kúra után feldobok valami újat,méghozzá egy saját magamnak és saját magam által felvázolt kúrát.

a hozzáértő emberektől kérném hogy nézzenek rá és ha valamit kihagytam volna akkor szóljanak.

A kúrát és a részleteket az első hozzászólásomban írom meg.


2010. aug. 22. 09:46
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

A 10 hetet azért nem tartom soknak itt mert lényegében a kúra gerince "csak" 6 hét.

A stanot nem piramisban hanem osztott rendszerben szedném.Vagyis egyik nap 2 másik nap 3.Ez a metódus hasonlít a legjobban a winstrol adagoláshoz(2 naponta 50mg szuri)

A proviból elvileg nem szoktak 1 tesztóhoz többet szedni.Azért gondoltam hogy az 1 szem elég.Persze vészhelyzet esetén azonnal nolvadex.A provit 2xfél szemes adagolásban szedném ugye mivel 10óra körüli a felezési ideje.


Párhuzamosan azért akarnám mert a stano segít minőségibbé tenni az izmot,és miközben hozza a dana a szaftot folyamatosan kerekítené formásítani az izomzatot. Bár amit eddig írtak fórumokon erről a danáról aszerint kevésbé vizesít de nekem hülye mániám mindent stanoval vagy primobolan-al kombinálni.

A spirot az állítólagos anti katabolikus hatásaa miatt az izom megtartására mellé a novedex-et a tesztó termelés visszaállítására használnám(ezt eredetileg is ezért dobta piacra a gaspari[múlthéten előrelátóan már beszereztem 1 dobozzal:)])


a stanot jó helyről fogom kapni így azzal nem lesz gond.A zöld danára meg kíváncsi vagyok mert tényleg agyondicsérik

2010. aug. 22. 12:16
 22/38 A kérdező kommentje:
Am annyira nem vagyok pénzel eleresztve bár most elég jól fogok keresni úgyhogy sztem belefér
2010. aug. 22. 12:17
 23/38 A kérdező kommentje:

A blogot úgy terveztem hogy a kezdő paramétereimet adom meg súlyban és erőbe+az elvárásokat(vagyis hogy én mit várok a kúrától)

És a végén lenne egy összegzés az egészről.Illetve közte hetente a változásokat írnám.Azok szerinte akik szedték ezt a cuccot 2-3 hét után indult meg a súlynövekedés tehát metiltesztó nincs benne ami egyből 1 pozitív dolog.

2010. aug. 22. 12:19
 24/38 anonim ***** válasza:
Basszus az elöbb mintha több komment lett volna XD lehet keverek valamit vagy tudod hogy kell törölni a kommenteket haxor ?
2010. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

úgy kell törölni, hogy rákattint a kis piros jelre a kérdés mellett, a moderátor elolvassa, és törli.


Egyébként, aki szemes takarmányban gondolkozik, az alapvetően rossz úton jár.

2010. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Csak ennyit tennék hozzá: [link]
2010. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

1 Én is olvastam ezt a fórumot hogy a spironak nincs izommegőrző hatása.De ezt a véleményt a profik jó része nem osztja.Ebben inkább rájuk hagyatkozok.


2.A Danabol jól alkalmazva sok jónak mondott szuris anyagot ver és a bökős cuccoknak kb a 90%a kamu ami ebben az országban van.Ha te mutatsz nekem eredeti vagy jó minőségi görög decat,primobolant,szusztanolt,omnadrent,winstrolt(vagyis amiket érdemes lenne szúrni akkor leszopom magam itt helyben)


A szemes "takarmány" annyiból szarabb hogy jobban cseszi a májat.És ki nem szarja le?Ha nem kúrát kúra után csinálok akkor úgy is regenerálódni fog mert a máj az már csak ilyen.Maradandóan meg esetleg akkor károsítanám ha 6-7 hónapos kúrát csinálnék.Erről ennyit.Aki a szervezetét sajnálja meg jön a "jaj ez szemes májrák" meg tököm dumájával az ne koxoljon azt kész

2010. aug. 22. 15:38
 28/38 A kérdező kommentje:
A kommenteket meg nem én töröltem.Akit baromira érdekel hogy tűntek el ír 1 pm-et és leírom
2010. aug. 22. 15:40
 29/38 A kérdező kommentje:
De egyébként meg ha nem segít a spiro az izommegtartásban akkor is ott lesz a novedex ami megküldi a tesztót a spiro meg legalább kihajtja a felesleges vizet ami nem kell(amúgy sem lehet ezt pontosan tudni mert a spirot magában nincs az a hülye aki levezetésnek használja).De valószínűleg inkább a nolvadex+clomid kombót használom most is.
2010. aug. 22. 15:49
 30/38 A kérdező kommentje:

Egy kis off a saját kérdésemnél: [link]


Úgyhogy tessék szurkolni

2010. aug. 22. 16:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!