Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos lehet a Danabol kúra?

Hatásos lehet a Danabol kúra?

Figyelt kérdés

Nos gondoltam,hogy a sok idétlen kúra után feldobok valami újat,méghozzá egy saját magamnak és saját magam által felvázolt kúrát.

a hozzáértő emberektől kérném hogy nézzenek rá és ha valamit kihagytam volna akkor szóljanak.

A kúrát és a részleteket az első hozzászólásomban írom meg.


2010. aug. 22. 09:46
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
hmmm.Moderátor megváltoztatta a kérdésemet de nembaj így is jó
2010. aug. 22. 10:46
 12/38 A kérdező kommentje:
Igaz volt már 1-2 kúrám de kíváncsi vagyok hogy 1 hozzád hasonló szaktekintély hogyan állítana össze 1 minőségi danabol kúrát
2010. aug. 22. 10:55
 13/38 anonim ***** válasza:

4 hónap edzés után nem kezdenék szteroidozni. Húzd le az 1 évet az újrakezdéstől számolva legalább.

off: Milyen versenyre készülsz?

2010. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Fél évnél többet nem fogok várni.Így is elég hamar formába jöttem.

A verseny meg majd attól függ milyen hamar hozom magam újra formába.Addig természetesen semmit nem tervezek.Majd ha visszamentem minimum 95-100 kilóra

2010. aug. 22. 11:21
 15/38 A kérdező kommentje:
Remélem az edzés forma meg a verseny forma közötti különbséget nem kell ecsetelni
2010. aug. 22. 11:22
 16/38 anonim ***** válasza:
Amúgy ha az oldalon nem kapsz érdemleges választ felteszed késöbb másformában vagy elkezded igy ahogy felvázoltad ?Én szeretnék segiteni de szerintem neked jól nagyobb tudásod van erről mint nekem. :/ Sok sikert remélem azért ha indulsz valamilyen versenyen vagy ha már profi testépitő leszel a beceneved haxor lesz igy néhány szemfülés rájön hogy te lehetsz a gyakorikérdésekről :D
2010. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
jóval*
2010. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Én azért tudok 1-2 embert aki sokat tud a témáról csak nem akartam konkrét neveket írni.

2010. aug. 22. 11:59
 19/38 A kérdező kommentje:
De egyébként ha nem kapok kiegészítést átnézem még 1 párszor,elkezdek újra szteroid naplót vezetni és kész.Úgy komolyabb baj nem lehet
2010. aug. 22. 12:00
 20/38 anonim ***** válasza:

először is leszögezem, hogy nem vagyok nagy koxguru, csak érdekel a dolog és sokat olvastam-sok a témában :)


a danabol felvezetése szerintem jó. jobb mintha egyel emelnéd, nem kell szarozni. az is jó, hogy nem szedsz 4-nél többet, annak is elégnek kell lennie. viszont! szerintem sok a két szemes egymás mellett, igaz a stana az nem terheli a májat, de akkor is... a 10 hét sem kevés, jobb fórumokon lehurrognak ha 10 hetes szemes kúrát tervezel. én inkább felvezetésnél használnám 4-5 hétig és nyomnék szusztát vagy enántátot. de ez mindegy, gondolom szemeset fogsz csinálni ha ezt kérdezted. én inkább a dana után egy kis szünet, és utána tolnám a stanát. mondjuk két hét-három hét szünet itt emelt májregeneráló és akkor utána a stana. de gondolom direkt akarod párhuzamosan a kettőt, esetleg elárulnád miért?

stanát nem szokták piramisba, maximum egy lépcsővel. (csak olvastam). proviron szerintem kevés. látom nem szarral gurítasz így azon nem spórolnék a helyedben. nyugodtan mehetne napi 2 szem. májvédőnek nekem a legalont ajánlották, pirilapatika.hu-n utánanézhetsz. de kúra közben úgy tudom nem ajánlott, mert a szer hatását csökkenti. kúra közben inkább májvédő tea. gondolom a whey fusion megy edzés utánra, a power protein pedig kiegészítésnek, szerintem ez tökéletes :) vitamin is jó, esetleg még annyit kis plusz. hogy én a helyedben B6 vitamint és B12-őt szednék még pluszba. shop.builder.hu-ról szoktam rendelni, esetleg még egy kis c-vitamin. a sok vitamin nem árthat cuccolás közben! spiropentet visszaállításra írtad?! szerintem azzal csak annyit érsz, hogy szárazabb leszel. a novedex-re azt monddják jó. vicces, de már betiltották :) ennek ellenére lehet még kapni. minden ami jó az tiltott :)


[link]


a nolvadex az jó, abból legyen raktáron, ha esetleg kezd bizseregni a melled akkor az jó lehet közben is.

visszaállításnál napi 40mg első héten, mellette 100mg clomid, majd 20mg nolva és 50mg clomid szintén egy hétig, és akár még mehet egy hétig a 20mg nolva. bár egy orvos engem irtózatosan lebaszott, hogy egy hülye állat vagyok hogy nolvadexet (zitazoniumot) mertem szedni!

hát kicsit kusza lett, de mivel sokat írtam ilyenre sikerült. lehet még kiegészítem majd valamivel. arra a blogra én is nagyon kíváncsi lennék!!!! a legjobb lenne fényképekkel illusztrálni, mármint a cuccokat. a cobra labs az alapból UGL gyártó, lehet hogy jó, de én meg vagyok győződve, hogy nem teljesen az van benne, bár miben van sajna :( én a stanától is félnék, hogy kamut kapok, azt is nagyon hamisítják.

thats all! train hard!

2010. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!