Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mell tuning edzéssel?

Mell tuning edzéssel?

Figyelt kérdés
Aránylag nagy mellem van (85/c) és még nem lóg,de el is akarom kerülni.Milyen edzést ajánlotok mell feszesítésére? ettől esetleg kicsit nagyobbnak is fog látszani?
2010. aug. 22. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A mell nagyrészt zsírszövetből áll. Tehát a cél ennek megőrzése és ez alá egy kis izmot építeni, hogy nagyobbnak tűnjön. Nagyon jó mell gyakorlat a fekvenyomást, tárogatás, fekvőtámasz, 45°ban nyomás, tolódzkodás.

Ami a lényeg: egyél rendesen mellette.

Viszont mivel nincs mellem, illetve van de nem olyan mint a nőknek :) így az is lehet, hogy amit itt leírtam elméletben működik gyakorlatban viszont ront a helyzeten. Ezt csak egy cicis testépítő tudná neked megmondani.

2010. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első válaszolónál jó az önkritika, nőknél a fekvenyomás és hasonló gyakorlatok nem hozza meg a kívánt hatást. Mivel a zsír és kötőszövet (ami alkotja a női mellet) alatt van az izomszövet. Az edzés ezt az izomszövetet stimulálja, ez fog nőni, ami eltorzítja az egész mell alakját. Nőknek ez nem ajánlott, esetleg minimális szinten. Az, hogy milyen feszes, az genetika.
2010. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem értem,bár még fiatal vagyok,de nem szeretném hogy a későbbiekben túl hamar elkezdjen lógni.Nem fogyok hízok drasztikusan,de azért a gravitáció húzni fogja lefele.Esetleg fekvőtámasz belefér?
2010. aug. 22. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
A fekvőtámasz elsősorban a tricepszet edzi, de még mindig jobb mint a semmi. A fekvenyomás énse erőltetném mivel télleg eltorzulhat a mell de azért nem 1-2 hetes edzés után lesznek izmos melleid szóval nem kell azt se eltulozni.
2010. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!