Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az aikido jó fogyásra és...

Az aikido jó fogyásra és szálkásításra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 22:31
1 2
 11/18 anonim válasza:

A 23:57-esnek:

Senki nem mondta, hogy nem szükséges a fogyáshoz, de ne felejtsük el, hogy az emberek mindig CSAK a sporttól várják a csodát pedig a diéta ugyanolyan fontos (sőt szálkásításnál még fontosabb) része a fogyásnak. Aikidoval biztosan lehet fogyni, főleg ha passzív volt addig az életviteled de ez minden más sportra is igaz.


Az meg hogy ehetek amennyit akarok ,ne haragudj de nem igaz.Ha több kalóriát eszek mint amennyit felhasználok akkor hízok.Ez tény, tehát ha zabálok mint egy állat akkor elképzelhető hogy nem elég az aikido(de, még egyszer ez az összes sportra igaz)

2010. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

12:45


hát, mivel akkor kezdtem versenyszerűen sportolni, amikor anyádék összehoztak, lehetséges h némileg több tapasztalatom van az edzéssel és a kajálással, mint egy tizenötéves kockának, aki megtalálta a bodibulderhu-t...

2010. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ma 17:44


Tenisz edzéseket tartok.

A tenisz meccs közben 700

2010. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

basszus véletlen elküldtem.


szóval 700 K-t égetsz óránként, párosban 650 körül.

Edzésen - mivel nincs annyi pihenőidő, mint egy meccsen - akár 850-900 körül is.


Napi 4 ilyen óra és minden elismerésem, hogyha ezt túl tudod zabálni, kb. napi 6000+ kalória kellene hozzá.

2010. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tehát a lényeg: ha heti 2x-3x eljárok alkalmanként 2 óra edzésre és nem eszek annyit mint egy disznó akkor fogyhatok? :D
2010. aug. 18. 22:07
 16/18 anonim ***** válasza:

igen 19:30 biztos kocka vagyok.:)

2éve kondizom már, és kajálok rendesen mellé.

Nem értem mé kell beszolni amikor én nem szóltalak le..:)

Ice;)(16/f

2010. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

meg azt nem mondtam hogy nem lehet!

Csak akik testépítők azok így csinálják, te meg úgy ez van lelehet szolni a masikat!:)

Ice;)(16/f)

2010. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Igen, nagyjából két módja van a fogyásnak:


1., Megfelelő étkezés + rendszeres, intenzív sport (tehát nem 4 perc futópad a kondiba közben dumálás a haverokkal hanem mozgás) Aikido szerintem tökéletes erre, de igazából ha csak a fogyás a cél akkor szinte bármelyik sport.


2., Azt eszel amit akarsz, viszont akkor élsportoló szinten kell sportolnod, heti legalább 4-5 alkalommal és 3-4 órát naponta. Ez nem mindenkinek fér bele sem az idejébe, sem a pénzébe meg van, aki nem is akar ennyit "küzdeni".

2010. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!