Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen dvd a leghatékonyabb...

Milyen dvd a leghatékonyabb szálkásitásra?

Figyelt kérdés
Rubint Rékanak melyik a leghatékonyabb edzésprogramja,lehetöleg olyan amihez nem kell semmilyen segédezköz.Béres Alexandra jó?
2011. júl. 3. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
A DVD valami új diéta?
2011. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az amelyikben a fitnesz sztárok főzőcskéznek és láthatod,hogy miket esznek.

A szálkásítás a kajáról szól bakker.

Annak meg nem sok értelme lenne,ha néznéd a dvd-n,hogy vki másfél órán keresztül ugrókötelezik,meg 4 ütemű fekvőzik.

2011. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.^^
2011. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Asszem 5 perc orál a neve.
2011. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Na, neutronlovagnak már megint egy értelmes válasza...
2011. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
A szálkásításhoz étrend kell és nem dvd ennek megtalálására csak a google-t kellett volna használnia a kérdezőnek és máris nem tesz fel ostoba kérdést. De mivel felrakta, ezért fenntartom a jogot, hogy szurkálódva válaszoljak. Normális kérdésekre normálisan válaszolok millió példát tudnék rá belinkelni, úgyhogy nem tudom mi ez a neutronlovag újabb értelmes válasza.
2011. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért elmondanám neutronlovag, hogy DVD-ből is meg lehet tanulni fogyni, elég jól.

A látott mozdulatokat, technikákat simán le lehet utánnozni.

Nem értem, hogy miért mondod folyton azt, hogy " netről semmit se lehet megtanulni".

2011. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem még a TV-t rádiót stb.. :D
2011. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló jól mondja.

Netről, tv, rádió, könyv-ből simán lehet szálkásítani, mivelhogy tényleg el tudod lesni a látott technikákat.

neutronlovag meg egy szerencsétlen ökör, mint azt az írásából is meg lehet állapítani. :D

2011. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A rajongóim mindig megnevettetnek (hogy okulj a válaszaidból kiderül, hogy fogalmad sincs mit jelent a szálkásítás) : http://www.youtube.com/watch?v=WPwxgml0Q3A&feature=related
2011. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!