Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A séta is jó fogyásra?

A séta is jó fogyásra?

Figyelt kérdés
Tavaly 1 óra hosszákat futottam le huzamba ám ahogy jött a rossz idő kicsit elpunnyadtam(alakomon nem látszik akkoris volt mit rajtam fogni csak a kondimon) sőt sajnos a cigire is rászoktam a lényeg az ,hogy szerintem egyellőre esélytelen ,hogy futással kezdjem annyi ideig arra gondoltam ,hogy gyors sétával kezdeném az is formásít/fogyaszt?(nem az idő lenne ugyanannyi hanem a táv ez tavaly kb 8 km volt mostis így gondolnám)
2011. márc. 15. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A diéta jó rá elsősorban.

Ha meg az állóképességedet akarod vissza tornázni,szerintem kezdheted tempós sétával,de mérd az időt,hogy egyre rövidebb idő alatt teljesítsd.

Bár szerintem megpróbálhatnád az 1perc kocogás-2-3 perc séta kombinációt is.Alapozni jó az.

2011. márc. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Neji ***** válasza:
Persze!Az alvás is fogyaszt!
2011. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én nemrég vettem ki egy futásról szóló könyvet, bescanneltem az edzéstervet benne, ha kell írj és átküldöm
2011. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja, és amúgy ha írsz akkor még elmondom hogy igazán könnyű edzéstervet ír le, kifejezetten fejlődésre, és bár azt nem olvastam be de ír le étrendet is. Sok séta van az edzéstervben, és az elején csak kevés kocogás még kevesebb futás
2011. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ja persze használ nem is tudom én minek izzadom szét az agyam a konditeremben...
2011. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó izomagy..khmmm jaj elnézést szótévesztés :D !


Én is jártam kondizni de azon kívűl ,hogy izmosodtam nem fogytam sőt... és lány létemre elnézést ,hogy nem akarok már tovább izmosodni :)mindemellett igaz h van rajtam súlyfelesleg de azért leíroma paramétereimet ,hogy ne 20 kg-ra gondoljatok 169 cm/ 51 kg..:D ez lennék én csak mint sok női társam nekemis van a fenekemen és a combomon a hasam pl lapos :) és a kérdés nemaz volt ,hogy ha csak lightba sétálok hanem gyorsgyaloglás ELŐSZŐR és fokozatosan térnék vissza a futásra :"a lényeg az ,hogy szerintem egyellőre esélytelen ,hogy futással kezdjem" EGYELLŐRE mi nem érthető benne?:) diétázni diétázom természetesen napi 5x eszek keveset reggel eszek szénhidrátot délben is keveset majd délután inkább fehérjékből áll az étrendem napi 2 liter lemegy és az anyagcserém is csodálatosan működik de köszönöm az értéktelen hozzászólásodat :) bocs de le kell pontoznom nem arra voltam kíváncsi ,hogy te mit csinálsz

2011. márc. 17. 22:25
 7/7 anonim válasza:
A majd 170 cm hez sokallod az 51 kg??? Inkabb hízzál még jó pár kilÓcskát!! Miért akarsz úgy ki nézni mint egy etióp??
2015. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!