Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muszáj diétázni?

Muszáj diétázni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, sajnos elég lusta. Viszont el szeretnék kezdeni kicsit mozogni, állóképességet szerezni. Fogyni nem szeretnék, alapból sem eszem sokat, szerintem nincs rajtam túl sok felesleg. Kötelező ilyenkor is a diéta?

Alapvetően nem eszem sok zsíros, cukros ételt /italt. Igyekszem sok gyümölcsöt és zöldséget fogyasztani, szerintem a testsúlyom is rendben van



2021. jan. 25. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs súlyfelesleged, miért kellene diétázni?
2021. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem értek hozzá
2021. jan. 25. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
nem
2021. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy se túlsúlyos és jól érzed magad nem kell, de edzés mindenképp hasznos.
2021. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam túlsúlyosnak,edzeni mindenképpen szeretnék
2021. jan. 25. 12:38
 6/6 anonim válasza:

Diétázni mindenki diétázik, csak van aki tudatosan, van aki nem :)


Ha erősíteni szeretnél, akkor egyszerre kell mozognod és ahhoz igazítani az étrended is, sajnos ebben nem tudok tanácsot adni, de edzéssel kapcsolatos fórumokon érdemes körbekérdezned erről hogy kinek mi vált be, milyen testalkatod van, mit tudsz mozogni, stb.


Sok sikert!

2021. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!