Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most este jött a probléma:...

Most este jött a probléma: megy a hasam. Holnap muszáj diétáznom? Ma már nem ettem egy falatot sem vacsorára, csak a folyadékot pótoltam.

Figyelt kérdés
Voltam kinn egy párszor WC-n, nem olyan vészes, de ez mégis csak valamiféle fertőzés.Széntablettát vettem be, több szemet, ez jó szokott lenni.Muszáj holnap pirítóst, főtt krumplit ennem egész nap? Babgulyás lett volna az ebédem, meg tejbegríz kakaós cukorral.
2011. febr. 21. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egy gyors gyomorrontásod volt, de tanácsos, ha még pihenteted az emésztőrendszeredet, és kímélő kaját eszel holnap.

Sok folyadék, és igen, pirítós, főtt krumpli, ha gondolod főtt hús, stb.

Babgulyást kicsit erősnek érzem...

2011. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor inkább kibírom.Már fő a krumpli..
2011. febr. 21. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha reggelre elmúlik a hasmenésed, azért egy kis tányér gulyást nyugodtan ehetsz, de a babot tanácsosabb lenne hanyagolni.
2011. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a tejbegríz?
2011. febr. 21. 23:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Az szerintem a tej miatt felejtős, ha gyomor-bélgondjaid vannak....
2011. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a cukor sem ajánlott, s azért nem hinném, hogy bárki is meg tudja enni a tejbegrízt édesítés nélkül :(
2011. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!