Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta futok 3 km-t elég?

Naponta futok 3 km-t elég?

Figyelt kérdés

Diétázás mellett gondolom, és a változás mennyi idő alatt látszik?

Jobb ha 2 naponta futok?


2010. aug. 6. 23:05
 1/8 anonim válasza:
Én naponta 10-12-t futok, de nem egyszerre!:))
2010. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hu, az igen:P
2010. aug. 6. 23:14
 3/8 anonim válasza:
én elejénte mindig ugyanazt a távot futottam heti 5 alkalommal aztán pár nap múlva már észrevettem hogy sokkal hamarabb lefutom és nem vagyok fáradt se ugyanannál a távnál mint az elején. most úgy csinálom ,hogy 10-12 percet futok egyhuzamban és nem a távot mérem.sztem jobb így jobb :)
2010. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kedves kérdező, ha diéta mellett szeretnél futni, akkor ezt az edzéstervet csináld meg és utána mehetnek az 5 kilométerek. Jelenleg én is ezt csinálom és az ötödik hét végén járok, nagyon, nagyon hatásos. :) Igaz, hogy most is a megszabott idők alatt van, hogy 6 és fél kilométert futok, mert nem igazán beszélgetőtempóban futok, de nekem így kényelmes. Sok sikert hozzá!
2010. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Itt a link hozzá, mert lemaradt. :)


[link]

2010. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
melyik edzéstervre gonsoltál?
2010. aug. 6. 23:33
 7/8 A kérdező kommentje:
ohh igen oké kösz:D
2010. aug. 6. 23:33
 8/8 anonim válasza:
Fuss nyugodtan, csak ne légy exorexiás. :)
2010. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!