Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert nem fogyok? Naponta...

Miert nem fogyok? Naponta intervallumosan futok, harom hete, ot napot a hetbol, vigyazok az etkezesre, a testzsirindexem 28rol 26.6ra csokkent, az izomszazalek 65-rol 69re novekedett, megisa sulyombol max. Fel kilot adtam le. Fiu vagyok.

Figyelt kérdés
(Olyan merlegem van, ami bizonyitottam jol mer)
2011. márc. 8. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet magyarázat, hogy túl nagy kalóriamegvonást foganatosítasz magadon.

[link]

Továbbá amennyiben minden nap elfáradásig végzed az intervallumos futást, nagyon leterhelheti a szervezeted, ez igen intenzív edzésmód. Heti legfeljebb háromszor végezd elfáradásig!

Nagyon örülök, hogy ilyen hatékony edzésmódot választottál!

2011. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Amikor elkezded a testedet mozgatni, először a hirtelen izomfejlődés okozhatja, hogy a tested súlya nem változik nagy mértékben. Valszeg amit idáig leadtál zsírból, visszament izomba. Ne aggódj, ha elfogy a felesleg, és kialakulnak az izmok, látható lesz a mérlegen is!

Ne add fel, jó úton haladsz! Sok sikert, és kitartást!

:)

2011. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem tud a delikvens fogyni zsírból és izomtömeget növelni, ezért valószínűleg más magyarázata van a dolognak.
2011. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!