Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi egy 18 éves fiú napi...

Mennyi egy 18 éves fiú napi kalóriaszükséglete? 1200 kevés? 1500 elég vagy sok? Ha futok mellette napi 2naponta egy órát vagy naponta akkor menyivel kell emelni a kalóriabvitelet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Most fogyni akarsz vagy sportolni?

2500 kalóriát nyugodtan megehet egy 18 éves fiú.

Ha sportolsz mellé többet is.

Amikor sportoltam, akkor 6000 kalóriát kellett megennünk naponta, igaz napi 2 edzés mellett.

2009. dec. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem nem fogyni, 174cm vagyok és 56 kg szal súllyal nincs gondom:D csak sportolni szeretnék
2009. dec. 5. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kívánod akkor 4000 is lehet.Ilyen alkat + sport mellett felesleges számolgatni azt eszel, amit szeretnél.
2009. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az alkatom nem olyan, nem tudok sokat enni, mert ha már egy kicsit de tényleg kicsit eszek többet a normálisnál már hányni fogok tőle vagy csak rosszul lezsek, de most ne arra gondoljatok hogy falás után hánysz, hanem már egy kisebb adagtól... nem tudom miért van ne kérdezzétek:Pcsak attól félek ha újra elkezdek sportolni akkor tovább fogyok ahoz meg semmi kedvem.
2009. dec. 7. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!