Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az edzésterv...

Mit szóltok ehhez az edzéstervhez?

Figyelt kérdés

2 hónapja gyúrok intenzíven otthon heti 5napot és csak 7végeken pihenek. Ezt így jól csinálom? Hétfő szerdán és pénteken az edzések előtt kb. 1-1,5 Km-ert futok majd 25 kg-os kézi súlyzóval 20x emelek álló helyzetben. Ezután 30 guggolás, majd ismét 20x súlyt emelek ugyanúgy. Ezután nyomok 20 fekvőtámaszt és utána húzom az expandert jobb majd bal karral 20x-20x. Levezetés képpen kb. 5-10 percet ugrókötelezek. Ezt csinálom H-P-ig minden este. Jól csinálom így? A célom az hogy erős legyek, és ez látsszon is. Az adottságom meg van hozzá, mert erős csontozatú és alapból széles vállú vagyok. Többen mondták hogy nekem kevesebbet kell ráfordítanom a gyúrásra mint egy vékony csávónak. Változás már lehet látni mert a karom valamennyit vastagodott, és a mellizmom jobban domborodik. A lábam különösen vastag és izmos már régóta mert korábban is futottam illetve rengeteget versenybringáztam. Semmiféle szereket nem akarok szedni mert az hülyeség! Rengeteg tejet iszom és választékosan étkezem. (néha-néha rá is gyújtok de sztem ez nem nagyon gáz)

Elsősorban azok véleménye érdekel akik jól benne vannak ebben a témában! Jó ez az edzésterv? Ha nem akkor mit ajánlanátok?


2010. aug. 6. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
lusta voltam végigolvasni bocsi, majd holnap.. de ami biztosan rossz az a futás időzítése. futni edzés után jobb, kiürült glikogénraktárakkal (bunny azt hiszem így mondta)
2010. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Hülyeség "szereket szedni", de cigizni nem gáz... Gratuálok...
2010. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát sztem heti 2-3 szál cigi nem károsítja annyira az egészségemet mint valamilyen doppingszerek vagy hasonlók!!!!
2010. aug. 7. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tápkieget szedsz, az nem dopping szer ...
2010. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

most sikerült végigolvasnom az egészet. azt nem tudom mennyi a tömeged és pontosan mit szeretnél elérzni az edzéssel, de talán egy kicsit formásodni szeretnél nemde?

szerintem a futás edzés utánra kéne tenni és kicsivel több legyen. guggolni ha súllyal guggolsz akkor elég a 30 ismétlés. fekvőtámaszból én úgy csinálnám, hogy 3-4X maximumot nyomsz. én vállaznék is az egykezessel, bár írtad, hogy széles a vállad. hasról sem írtál semmit, pedig az a strandforma alapja :). mellnél tárogass, esetleg áthúzás egykezessel. ha van lehetőség húzdszkodhatnál is hátra-bicepszre egyaránt. A szerezés azért eléggé arra utal, hogy nagyon nem vágod a témát. Én sem vagyok szakértő, de azért a tápkiegek nem szerek, nem dopping, hanem táplálék. Persze ha rendesen meg tudod oldani az étkezést anélkül akkor az a legjobb, bár kétlem.

Összességében szerintem elég gyenge ez az edzésterv, de ha jó a genetikád mint ahogy írtad -fejlődsz tőle, azt írtad- akkor jó lehet. Nekem például semmit sem érne, mivel az én genetikám nem túl jó. És az ugrókötelezést én az elejére tenném melegítésnek. Ez volt az én személyes véleményem, jó edzést!

2010. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!