Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fogyok tömegelés alatt?

Miért fogyok tömegelés alatt?

Figyelt kérdés
Hello mindenkinek.Jó ideje járok kondiba de most határoztam el áttérek a tiszta testépitő étkezésre és összeraktam egy étrendet 82kg vagyok . napi fehérje :220g szénhidrát 450g. Ezek az ételek csirke,pulyka,marha,hal,rizs,zabpehely,főtt burgonya alkotja. És megmértem magam első nap mikor kezdtem 81.9kg, tegnap az 5. nap reggel ugyanakkor mértem 81.2kg, ma reggel ugyancsak hatkor 81.0kg most akkor mivan ? Emeljem még meg a szénhidrátot ? Vagy csak a fölös zsir jön le rólam mert eddig szemét kajákat is ettem a csirke mellett és most beáll alacsonyabb súlyra mert nem eszek egyszerű szénhidrátot ?
2010. aug. 5. 07:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
írtam
2010. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Edzés alatt a szőlőcukor nem épp a legideálisabb szénhidrát. De szerintem ezt te is tudod, a válaszaid alapján értesz a dolgokhoz. Akkor mért tolod edzés alatt?
2010. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
mert iszonyatosan intenzíven edzek és akkor kell egy kis plusz energia+sokszor meló után megyek(éjszakázok) és nem tudok edzés előtt kajálni.De edzés alatt kezdek már róla leállni és kicsit több pihenőt tartok inkább
2010. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Aha értem. Próbálj szerintem valami edzés előtti pörgetőt, és igyál izotóniás italt edzésen, nekem beválik.
2010. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Koffein immúnis vagyok így a pörgetők kiesnek.Csak az epherdin hat de azt meg nem fogom minden edzés előtt tolni érthető okoból
2010. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
nah ma reggel mértem magam ugyanakkor 82kg ezzel elégedett vagyok
2010. aug. 9. 06:53
 27/27 juliuspeppers válasza:
Kill yourself!
2013. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!