Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fogyok tömegelés alatt?

Miért fogyok tömegelés alatt?

Figyelt kérdés
Hello mindenkinek.Jó ideje járok kondiba de most határoztam el áttérek a tiszta testépitő étkezésre és összeraktam egy étrendet 82kg vagyok . napi fehérje :220g szénhidrát 450g. Ezek az ételek csirke,pulyka,marha,hal,rizs,zabpehely,főtt burgonya alkotja. És megmértem magam első nap mikor kezdtem 81.9kg, tegnap az 5. nap reggel ugyanakkor mértem 81.2kg, ma reggel ugyancsak hatkor 81.0kg most akkor mivan ? Emeljem még meg a szénhidrátot ? Vagy csak a fölös zsir jön le rólam mert eddig szemét kajákat is ettem a csirke mellett és most beáll alacsonyabb súlyra mert nem eszek egyszerű szénhidrátot ?
2010. aug. 5. 07:43
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segitségét!

h4xOr amit irtál mind ezt csinálom kivéve talán a szőlőcukrot nem szoktam de berakom, hát annyit vettem észre kicsit eresebb vagyok semmi több.Remélem télleg idővel beáll.

2010. aug. 5. 11:47
 12/27 A kérdező kommentje:
Amúgy szőlőcukorból mennyit kéne bevinnem edzés után ? Pihenőnapokon is mehet ?
2010. aug. 5. 11:49
 13/27 anonim válasza:

Bakker, ne egy hét alatt akard megváltani a világot! +/- 1-1.5 kiló mindig benne van a dologban. Lehet, hogy első nap full tele voltál, edzés előtt kajáltál, viszont amikor múltkor mérted magad, elmentél a mellékhelyiségbe elvégezni a nagydolgod. Sok múlik ezen!

Nem is beszélve, hogy ha előtte iszol fél liter vizet, az megint fél kiló!

Ne mérd magad napi szinten, mert úgy nem jönnek elő szembetűnően a különbségek!

Az étrended meg bőven jó 220g fehérje + 400g ch, se tbb nem kell, se kevesebb! Csak így tovább!

2010. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:

Előző vagyok.

Szőlőcukor 30-40g mehet edzés után. DE CSAK AKKOR! Pihenőnapokon felejtesd el, sőt edzésnapokon is CSAK edzés után.

2010. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én minden edzés alatt 60g-t edzés után 1g/tskg-t szoktam.ez attól is függ mennyire tolerálja a szervezeted.Pihenő napokon semmiképpen
2010. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Osynho ***** válasza:
h4xOr: Az kemény mennyiség! Hány kg vagy?
2010. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Mostanában meló miatt eléggé ingadozó.75-80 között.
2010. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Osynho ***** válasza:
Én 78kg vagyok, de ennyit sose ettem :) Edzés előtt rendes kaja, utána meg 50g dextróz + 40g fehérje. Lehet, hogy ez kevés? Attól félek, hogy megterheli a szervezetet a nagyobb mennyiségű szőlőcukor.
2010. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mondtam.Attól függ mennyire tolerálja a szervezeted.Általában minimum 50g-t maximum 1g/tskg-t szoktak az okosok javasolni.Én ennyinél sem érzem hogy nagyon megviselne.Valaki 20-30g-tól már szédül és hányingere van.
2010. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
h4xOr te edzés alatt is nyomod a szőlőcukrot???
2010. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!