Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fogyok tömegelés alatt?

Miért fogyok tömegelés alatt?

Figyelt kérdés
Hello mindenkinek.Jó ideje járok kondiba de most határoztam el áttérek a tiszta testépitő étkezésre és összeraktam egy étrendet 82kg vagyok . napi fehérje :220g szénhidrát 450g. Ezek az ételek csirke,pulyka,marha,hal,rizs,zabpehely,főtt burgonya alkotja. És megmértem magam első nap mikor kezdtem 81.9kg, tegnap az 5. nap reggel ugyanakkor mértem 81.2kg, ma reggel ugyancsak hatkor 81.0kg most akkor mivan ? Emeljem még meg a szénhidrátot ? Vagy csak a fölös zsir jön le rólam mert eddig szemét kajákat is ettem a csirke mellett és most beáll alacsonyabb súlyra mert nem eszek egyszerű szénhidrátot ?
2010. aug. 5. 07:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem kell ugyanolyan tisztán kajálni tömegelés alatt, mint diétánál. A fehérje bevitel jó, a szénhidrát szerintem kicsit kevés, én megemelném 600g fölé. Én kb 1 hónapja kezdtem el tömegelni 81kg-ról, most 88hoz közeledek. Ja és az egyszerű CHt se hagyd ki az étrendből! Szükség van rá tömegelés alatt!
2010. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
500g-ra még feltudom emelnia ch-t de többet már nem tudnék emelni mert szétpukkadok ha normális kajákat számolok csak bele. :D Amúgy egyszerű szénhidrátként viszek be gyümölcsöket,meg pl a kukoricába is van.De magamnak teszek rosszat ha eszem a csoki,pizza és barátai dolgot. Nincs kedvem megint 14 hétig diétázni :D
2010. aug. 5. 09:59
 3/27 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy az első válaszoló csak hizik, mint a disznó? Szerintem adj még 5 napot ennek az étrendnek.
2010. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mennyi a zsír beviteled? Azzal is lehet plusz kalóriákat nyerni. Mondjuk nem halat meg marhát eszel hanem disznót.
2010. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
napi 100g sótlan mogyorót eszek,a zöldségekre lenmagolajat öntök,és mindent oliva olajba főzők,2 tojássárgát eszek kb ennyi a napi zsirbevitelem.Nekem a havi 1 max 2 kg hizás tökéletesen megfelelne ezért akarom a minőségi ételeket bevinni:)
2010. aug. 5. 10:29
 6/27 A kérdező kommentje:
Aerob,kardió nincs , heti 3 edzés szóval nem igen van plusz mozgás sem ahol égetnék még kalóriát ezért is nem értem mi a helyzet de természetesen csinálom még min 7 hétig aztán meglátom mi a helyzet
2010. aug. 5. 10:34
 7/27 A kérdező kommentje:
minimum 1 hétig*
2010. aug. 5. 10:34
 8/27 anonim ***** válasza:

600g ch...Jó zsíros lehetsz(elsőnek)


Kérdezőnek:


220g fehérje tömegelés alatt felesleges.Diéta alatt kell annyi.1,5-2g max/tskg de a profik általában az 1-1,5 g-t javasolják.


A kérdésre:lehet hogy szarul osztod fel az étkezéseidet.


Reggel(fehérjedús kaja+tejsavó)

edzés előtt(nem túl sok de normális kaja csirke+rizs)

edzés után(közvetlenül utána szőlőcukor kb 1 óra múlva 1 jó nagy étkezés)

még 1 utána(ugyan olyan mint dzés után szőlőcukor nélkül)

és lefekvés előtt(ha lehet valamilyen kazein)


Az utolsó kettő közé bevihetsz valamilyen kisebb étkezést 1 kevés tejsavóval


Ennek elégnek kell lennie,de ha nem:


Lehet az is amit te írtál hogy a zsír meg a víz megy le rólad.Nézd az izmaidat!Szálkásodsz?Keményedsz?Ha igen akkor jó.


3.Lehet hogy jó kajákat eszel de keveset.Naponta kb 400-500g csirkével(vagy pulyka tök mind1) számolj

Ha átszámolod az egészet újra és nem annyi jön ki amennyit leírtál akkor ott a gond.


Ui.:ehetsz még hüvelyeseket is lencse,bab azok is nagyon jók ch és fehérje bevitelre is(inkább ch).És a zsírt sem szabad kihagyni:lenmagolaj



Ha viszont ezek közül egyik sem akkor passz

2010. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Osynho ***** válasza:
Szerintem ezek a különbségek elég kicsitk. Szóval pár 10deka ingadozás nagyon sok midnentől lehet. Nyomasd sztem tovább a mostanit és hosszabb távon figyeld a súlyodat.
2010. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem mondtam hogy zsírtalan vagyok:) de nem mondanám magam túlzottan zsírosnak. Legfelső pár hasizmom látszik, a többi fedett, comb belső felén van felesleg, de egyébként nem vagyok túl hájas:D

2010. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!