Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrjak külön az alkaromra is?

Gyúrjak külön az alkaromra is?

Figyelt kérdés
...mert az elviheti egy 38-as felkar látványát,de viszont a testalkatom olyan h a far és combizmom igen domináns és ahhoz viszont arányosabban mutatna.Vegyük azt h valakinek akkora az alkarja mint a felkarja,hiába mondjuk 36-os mindkettő(ami nem kicsi)szinte vékonynak mutat.De megérné a testalkatomhoz?
2010. aug. 4. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alkar lassan nő , úgyhogy ha edzd mellette a felkarodat is , akkor nem fogja utolérni, amúgy igen , érdemes pár sorozatot csinálni rá . Amúgy a 36os kar elég kicsi .
2010. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan kicsi az.Az már a fejlődés jele.Am én nem szoktam külön alkarra dolgozni mégis nő.Néhány bicepsz gyakorlatot(pl bicepsz gépen) szándékosan rosszul csinálok meg és adok az alkarnak is terhelést és nekem ez bevált.
2010. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasznos lehet ha heti egyszer beraksz egy forditott fogású bicepszhúzást és 4 sorozatot megcsinálsz, te fogod látni ha vastagodik az alkar arányos lesz-e ha nem abbahagyod ennyi.
2010. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz mindenki..(egyébként meg nem 36-os a karom, csak olyan példával dobálózzak ami reális arra nézve h az alkar utoléri a felkart.Ezt csak azért jegyeztem meg mert elég bosszantó h ezen az oldalon mindenki hülyének akarja beállítani a másikat)
2010. aug. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!