Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehetne törvényileg...

Hogy lehetne törvényileg szabályozni ezt az áldatlan állapotot a gyermektervezés ügyében?

Figyelt kérdés
Meglepődöm mindig azon, hogy mennyire rossz a mai helyzet ilyen téren. Elég átnézni a "szerelem, szex" topicba, hogy lássuk, hogy a tizenévesek egyszerűen nem tudnak semmit a védekezés fontosságáról. Magyarországon a tinédzserterhességek aránya nagyon nagy, és a szülők, és a tanárok egymásra mutogatnak, hogy kinek is kéne felvilágosítani a gyereket. Sokan a felnőttek közül is védekezés helyett használják az abortuszt. Lehet valamit tenni ez ellen törvényileg? Esetleg kötelező, minőségi felvilágosítás általános iskolában, óvszerosztás, az abortusz árának emelése? Szerintem borzalmas, hogy sok ártatlan magzat csak azért hal meg, mert a szülei gondatlanok voltak (persze tudom, hogy van, amikor szükséges az abortusz, ha beteg a magzat, ha az anya veszélyben van, ha erőszak által fogant...). Még mielőtt valaki megjegyzi, nem nem vagyok vallási fanatikus, csak fel kéne valahogy hívni az emberek figyelmét a megelőzés fontosságára.
2010. júl. 5. 20:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Az automat pénzért adja az óvszert nem ingyen."


De a k.va is pénzért fxik le veled :D

2010. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!